Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik 25-28 hetesen...

Kismamák, akik 25-28 hetesen vesztették el a babájukat, mi volt az oka? Volt bármi előjele? Uh-n mindig minden rendben volt? Tudom hogy nehéz erről beszélni, de aki ugy érzi tud, képes rá, leírná mi történt velük?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 17:06
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én ikerfiúkat vesztettem el 26. Héten, uh-ra mentünk, és ott derült ki, hogy nincs szívhangjuk. Nem volt előjele, Bár utólag azért voltak árulkodó dolgok a korábbi uhgokon is. Ikertranszfuzio volt az oo nálunk különben.
2017. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jézusom,hogy lehet ezt kibírni :'( szívből sajnálom!!!! Nem vetted észre hogy nem mozognak?Se rosszul nem voltál sem a hasad nem nem fájt?Istenem de sajnálom 😪
2017. ápr. 26. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia bar az en esetem nem fer a 25-28 hetbe de azert leirom.

34 hetes kislanyt vesztettunk el. Nem mozgott aznap ez tunt fel. Uh-n mar nem volt eletjelenseg. Koldokzsinor bokajan volt ketszer vszeg elszorult es "megfulladt". Elotte az osszes vizsgalaton minden rendben volt. Gondtalan varandossag volt.

Tortent Veled is szornyuseg Kerdezo?

Kedves 1-es, reszvetem..

2017. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A baratnom nemreg a 27. het heten vesztette el a picit.

Nem mozgott egesz delelott, bement a korhazba, es mar meg volt halva. A boncolason nem derult ki semmi. Valoszinu a koldokzsinor lehetett.

2017. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívből sajnálom ami veletek történt,őszinte részvétem :( én 25hetes terhes vagyok 2lány után egy pici fiút várunk,de rettegek hogy elveszítjük annak ellenére hogy probléma mentes a terhesség és minden uh-n rendben van vele minden.
2017. ápr. 27. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne rettegj, mert bevonzod a rosszat. A 41. heten, szules kozben, vagy par evesen is ugyanugy meghalhat, akkor az egesz eletedben rettegsz ?
2017. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó,de egy anya legnagyobb félelme mindig a gyermeke elvesztése marad :)
2017. ápr. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!