Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nincsen reggeli...

Normális hogy nincsen reggeli rosszullétem?

Figyelt kérdés

11 hetes leszek kedden,de a terhességem eleje óta SEMMI reggeli rosszullétem nincs. Sem hányinger,sem hányás. Annyi hogy mindenen sírok és nevetek. Hangulatingadozásaim és érzékenységem van.Illetve este hamarabb vagyok álmos.

Ez baj? Vagy csak szerencse?



2016. dec. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van. Semmit nem jelent. Úgyhogy csak örülj neki.
2016. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose voltam rosszul a terhességem alatt. Nem aggódtam emiatt, inkább élveztem.
2016. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ah, de örülnék ennek, 11 hetes vagyok, közel 2 hónapja ágyban fekszem brutál hányinger és állandó hányással, nem tudok dolgozni, ki vagyok száradva, ha felkelek csak remegek, már azt is megbántam, hogy megszülettem. Én pont ilyen nyugis terhességet képzeltem el magamnak, mint a tied, csak nem az lett belőle. Semmit nem jelent, hogy nincs tüneted, örülj neki nagyon.
2016. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem valahány ismerősöm terhes volt, egyik sem hányt...emellett valahány ismerősömnek vlt bármi baja, az rendszerint inkább este jelentkezett: gyomorégés, görcsök stb...nekem is esténként égett a gyomrom kb. 8-12 hét között, egyébként meg álom terhességem volt, a hasamon kívül másból nem is tudtam hogy terhes vagyok.
2016. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem szinte semmi.

Még étel-undor sem! :D

Annyi hogy este korábban álmosodok,nyűgösebb vagyok.

De köszönöm,megnyugodtam most.

Nektek pedig kitartást! :)

2016. dec. 9. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik terhességemnél sem voltak rosszulléteim, sem hányinger, sem hangulatingadozások. Viszont minden délután le kellett feküdnöm aludni egy kicsit, nem bírtam egész nap ébren.

Örülj, hogy jól vagy, élvezd a terhességet!

2016. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, álomterhességem volt. Örülj neki hogy megúszod :)
2016. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek igazán terhes tüneteim. Kissé feszülnek a melleim, ha hirtelen kelek fel, megszédülök, reggelente kissé ég a gyomrom, állandóan be van dugulva az orrom, és időnként vérzik (nyálkahártyák vérbősége terhesség alatt). De klasszikus tünetek közül semmi sincs.

Meg is ijedtem ez miatt, és tegnap előtt soron kívül elmentem egy UH-ra, és kiderült: ikreket várok, már pulzált is mindkettő szivecskéje!

7+1hkm

2016. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!