Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondanátok meg a...

Hogyan mondanátok meg a munkahelyen a nagyfőnöknek, hogy zavar ha fogdossa a pocakotokat?

Figyelt kérdés
Multinál dolgozom, az igazgató külföldi, 45 év körüli, férfi. Általában kicsit kacérkodó a nőkkel. Amióta babát várok és látványosabb pocim van minden alkalommal megsimogatja, vagy ráteszi a kezét. Első pár alkalommal még gondoltam oké, elviselem. De már kezd nagyon zavarni. De ezt mégis hogy mondjam meg az igazgatónak? Napi szinten találkozom vele (irodán dolgozom).
2017. ápr. 30. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Lépj hátrébb, told el a kezét és kertelés nélkül mondd meg, hogy zavar. Ennyi.


Attól, hogy a főnököd, még nem az ő tulajdona a tested.

2017. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Próbáltad már, hogy odébb lépsz, elveszed a kezét, ilyesmi. Talán ennyiből is leesne neki, hogy nem szereted. Ha nem, finoman közölnöd kell.
2017. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

???

Már az elsőnèl meg kellett volna mondanod!

Mi ebben olyan nehéz?

Kèrem, ne simogassa a hasam, èn sem simogatom a magáèt!

2017. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Lépj hátra és mosolyogva mondd neki, hogy hoppá, újabban nem szeretem már, ha a hasamhoz nyúlnak, biztos a hormonok.


Fogd a hormonokra, ha beszari voltál és vagy ahhoz, hogy megmondd hogy egyszerűen zavar. A legtöbb idegen férfinél terhesen akármit a hormonokra lehet fogni, úgyse tudja amúgy milyen vagy, mást meg mit csináljon azon kívül, hogy elhiszi.

2017. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Hármas vagyok. Amúgy én régebben olvastam erről, hogy pont ezért fontos, hogy a kislányoknak különösen nem szabad erőltetni a puszit, ölelést, ha nem akarják, nem szabad ilyeneket mondani nekik, hogy de hát xy örülne neki, de hát szeret téged, de így illik, de olyan ritkán lát stb. mert azzal azt tanítod neki, pici korától, hogy viselje el, ha tapizzák, puszilgatják, akkor is, ha nem akarja és nem ő dönti el, hogy mit enged és mit nem.


Szóval kérdező, majd jusson ez eszedbe mikor neveled a gyereket, mert azért elég gáz, hogy felnőtt nő létedre te se mered leállítani azt, ha valaki hozzádnyúl, hiába nagyon zavar és pszichomókusok szerint ehhez az is hozzájárult, hogy kiskorodban arra treníroztak, hogy tessék puszit adni a Jancsi bácsinak, akkor is, ha nem akarsz, ki lehet bírni, hadd örüljön.

2017. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi négyes voltam, nem hármas, meg ezek szerint vak is.
2017. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerűen, mondd meg hogy zavar és kész, nem kell ezen aggódni. Milyen jogon fogdos?! Én csak 1-2 embernek engedem hogy megfogja a pocakom, édesanyám, apukám és a férjem meg a kisfiam. Én mindenki mást elutasítok, ha tetszik neki ha nem. Az én testem. Sőt kisfiamnál se engedtem hogy fogdossák a babakocsiban meg benyúlkáljanak. Én gyerekem, én mint a szülő mondom meg mit lehet és mit nem. Ez lehet kicsit kemény de engem zavarnak ezek a dolgok. A szomszéd néni állandóan puszilgatni és fogdosni akarta, soha nem engedtem, egyszer csúnyán össze vesztünk emiatt de azóta békén hagy legalább. Ha zavar ne engedd.
2017. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anikó1985 ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem nyugodtan mond meg neki h. zavar. Az a minimum h. ha v.ki megérintené egy kismama pociját engedély kér előtte, ezt ő elmulasztotta vagyis tolakodàsnak lehet venni, szêgyelje ő magát ne te!
2017. máj. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!