Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt mar all pozitiv...

AMINA54321 kérdése:

Valakinek volt mar all pozitiv az X-Epil terhesegi teszt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg szellemcsikos a szaradasi csik meddig lahtato rajta segitsetek koszi ???!!

#terhesség #szellemcsík #allpozitivteszt
2017. máj. 1. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha ne szeretnél gyereket, rossz hírem van, normális időben leolvasott álpozitív terhességi teszt nincs. 2 ok miatt lehet pozitív:

- terhesség

- hormontermelő ciszta (nagyon súlyos állapot!)


Ha a pozi teszt után mégis megjön, az sem azt jelenti, hogy álpozitív volt a teszt, hanem azt, hogy csak kémiai terhesség vagy korai vetélés volt.

2017. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Minden egyes nap van legalabb 1 kerdezo vagy valaszolo akinek alpozitiv az x-epil.
2017. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom. De mi az a kemiai terhesseg ?
2017. máj. 1. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

[link]

"kémiai terhesség amely a spontán vetélések 50-75%-ánál fordul elő. A terhesség ilyenkor nem sokkal az embriókezdemény méhfalba történő beágyazódása után szakad meg"

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

"kémiai terhesség, ami azt jelenti, hogy az embrió abortálódik közvetlenül a méhfalba való beágyazódása után. Sok nő ilyenkor nem is szerez tudomást arról, hogy egyáltalán teherbe esett."

2017. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm!! De a kemiai terhessegnek vannak tunetei ugyan ugy ? Mar mint most is erzem mell feszules hanyinger.. es egy napon csinaltam ketto tesztet 4 nappal ezelott es mind ketto halvany csikos lett azota nem teszteltem majd szerdan fogok ujra ..(egy X-Epil teszt es egy Medi Romed teszt)
2017. máj. 1. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

A kémiai terhességet legtöbbször észre sem viszik, mert ugye kis késéssel, de megjön. Aki nem csinál tesztet, nem tudja, hogy terhes.


De nem értelek. Minek ennyi teszt? A halvány pozitív is pozitív, ha jól értem, több ilyened is volt. Szóval terhes vagy. A másik, amit írtam, a hormontermelő ciszta az nagyon ritka dolog.

1.

2017. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod ! Hat remelem terhes vagyok minden jel arra utal :)
2017. máj. 2. 06:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csupán értékelhetetlen volt az x epil... már csináltam 6 tesztet mind negatív lett... az egyiket a menstruációm után... csak sajnos a napokban felfáztam és nagyon remélem hogy nem azért van ez mert a tesztek rosszak voltak... soha többet nem veszek ilyen szar tesztet.
2017. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!