Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terheségi...

Melyik a legjobb terheségi teszt? Mert csináltam tesztet és a reggeli pozitiv lett az esti is de a másmapi negativ lett. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én világ életemben a Clearblue vizeletsugaras terhességi tesztet vettem, NAGYON megbízató, igaz, az egyik legdrágább teszt. Ha jól emlékszem, 1300 forint körül van. Soha nem csalódtam benne, nem adott hamis eredményt. Nagyon tudom ajánlani. Egyszer vettem valami 600 forintos tesztet egy hipermarketben, mondanom sem kell, hogy értékelhetetlen eredményt kaptam. Szerintem olcsó húsnak híg a leve...

2009. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a clearblue mindenképp jó, nekem a gabrielle is bevált. Többször is! :)
2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pozitív az pozitív, más az egyes tesztek érzékenysége:) gratula, néhány napot várj a következő tesztel:)
2009. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem keverném a küéönböző érzékenységű, típusú, márkájú teszteket, mert azok eredményét nem lehet megbízhatóan összehasonlítani egymással. ha pl másodjára is az első típusú teszttel teszteltél volna, akkor fel sem merülne benned, hogy a teszttel van valami baj, mert 1) esetleg az is pozitív lett volna 2) ha negatív, akkor abból arra lehet következtetni, hogy volt HCG hormon, volt kisbaba, de sajnos már nincs.


Így meg őrlődsz.


Javaslom, vegyél még egyet az első fajtából, és teszutelj azzal újra, reggeli elsőből. Ha pozitív lesz, akkor a második csík is erősödni fog várhatóan, azaz nőtt a HCG mennyisége az első tesztelés óta, és biztos lehetsz benne, hogy van baba. Ha meg sajnos negatív lesz, akkor ez sajnos azt jelenti, hogy volt baba, de nem tudott veled maradni.


Én amúgy a legolcsóbb teszteket használtam: Lily a Rossmannban (2 db 899 FT) és One Ste 10-es érzékenységű a Vateráról (10 db 100 Ft). MIndegyik egyéertelmű volt mindig: az esetek többségében negatív, pár hónappal ezelőtt pedig végre pozitív. :-)


22h km

2009. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Téves pozitív nincs! Viszont téves negatív lehet, egyszerűen csak hibás volt az a teszt.
2009. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!