Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pozitív terheségi teszt...

Két pozitív terheségi teszt után beleélhetem magam, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
elszámoltam a menstruációmat, és 5 nappal hamarabb csináltam meg a teszteket, egy napos különbséggel.ez nem befolyásolja a tesztet?mindkettő pozitív lett.
2010. ápr. 13. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teszttől függetlenül mondom a beleélés dolgot. Sokszor még ma sem merem elhinni, hogy tényleg sikerült, nagy hercehurcán mentünk keresztül.

Ugyanakkor ha Te egy nálam klasszisokkal normálisabb, pozitív ember vagy, akkor gratulálok és élvezd a kismamaságot. :)

2010. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. :)
2010. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok éppen kalsszisokkal pozítívabb,szerintem,mint te:)

inkább én is pánikolós típus:)

köszi)

2010. ápr. 13. 09:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja,manapság már olyan szuper teszteket gyártanak hogy kicsi a tévedés esélye,de azért benne van.Menj el dokihoz és ő valamivel biztosabb mint a teszt:) én is 5 hetesen voltam először,igaz akkor még csak terhesség gyanúja volt,de mégis megtudta állapítani hogy mi van.Boldog babavárást!:)
2010. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj!:) bár szerintem minden kismama pánikol,pedig nem szabad!Élvezd azt ami éppen történik!
2010. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már írtam a dokimnak,hogy szeretnék menni:)
2010. ápr. 13. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok, KISMAMA! :)

Nincsen tévesen pozitív terhességi teszt. Egyébként 2 naponta duplázódik meg a szervezetben a HCG szint.

A mai tesztek között vannak nagyon érzékenyek. Én is nem várt mensi előtt 3 nappal már pozitívat teszteltem. Azóta már 31 hetes vagyok :)

Menj majd orvoshoz, aki megvizsgál és Tőle is azt fogod hallani, hogy igen, a baba megfogant :)))


Sok-sok boldogságot Nektek!

2010. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

gratula.nyugodtan elhiheted.bár én 4 teszt után sem hittem el.sőt,még sokszor most sem.15 hónap próbálkozás után sikerült nekünk.


34+6 hetes km

2010. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
gratula!nekem meg 3 nega tesztem volt.tegnap vérezgettem,amit nem értettem.elmentem dokihoz,6 hetes vagyok!!!!és boldog!
2010. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!