Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, ma...

6 hetes terhes vagyok, ma megyek elsőre orvoshoz. Nagyon izgulok, hogy minden rendben van e. Normális ez? Ti is izgultatok?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem pont a 6.hetet. 4 teszt is pozitív, tünetek vannak. Egyszer voltam orvosnál de semmit nem látott, azt mondta 6 hetesen menjek vissza. Kaptam folsavat és magnéziumot. Mindent betartottam amit a doki mondott, szedtem a vitamint, semmi barnázás, semmi vérzés, semmi görcs, néha hasszurka...

Izgulok hogy mégis minden rendben van e. Olvastam hogy lehet nem fejlődik, vagy elhal, vagy üres a petezsák.

Nagyon félek tőle. Semmit nem aludtam ma.

Ti is izgultatok?


2017. máj. 2. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyűségeket kár olvasni, nem leszel beljebb vele, ellenben az ideget jól beléd állítja, hogy milyen problémák lehetségesek. Erre fölösleges gondolni.


Én is izgulok mindig és nagyon várom is a vizsgálatokat. Azért alszom előtte nap. Igaz, nekem nem első terhesség, de ugyanúgy drukkolok én is. :) A helyedben vártam volna még egy hetet, mert szívhang még nem biztos, hogy lesz és akkor majd ezen idegeskedsz... De fölösleges. Amíg nincs vérzés és erős görcs, úgy kell tekinteni, hogy minden oké, máskülönben becsavarodsz.


9+5 hkm

2017. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia, en is pont ma vagyok 6 hetes! En holnap megyek, en is izgulok!


Ird meg legyszi mit mondott neked!

2017. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Megírom mindenképpen 😊

2017. máj. 2. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nagyon! A torkomban dobogott a szivem, habar nekem tobb elhalt terhessegem volt azert izgultam annyira!
2017. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon izgulok! Nemsokára 20:00 !!

Próbálok megnyugodni 😊 Kosebb nagyobb sikerrel!

Ha nagy baj lenne az érezném?

Jajj tudom hogy erre nem lehet válaszolni! Este megirom mi volt 😊

2017. máj. 2. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig izgulok, sőt, annyira ideges vagyok, hogy sajnos a vérnyomásom is nagyon magas lesz. Annyira magas, ami terhesség alatt már nem elfogadható. Ezért gyakran kell mérnem itthon, de szerencsére itthon normális.
2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szurkolok nagyon!
2017. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 😊

Akkor elképzelhető hogy szívhang még nem is lesz?

Ezt jó tudni mert akkor ezen nem idegeskedek ha mondja!

Mire lehet számítani?

2017. máj. 2. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szivhang 6-7. hettol van, szoval meg ne m biztos, hogy lesz.

De petezsaknak lennie kell :) Sajnos nem erezni semmi extrat meg ilyenkor, max sima pms tuneteket.

Minden jot!

Ja, es az izgulas termeszetes, ki nem izgul ilyenkor?!

2017. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget, tanácsot!

Most megnyugodtam kicsit! Lepihenek addig amíg nem kell menni!

Kis relax jót fog tenni 😊

2017. máj. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!