Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek jött össze inszeminációv...

Kinek jött össze inszeminációval a baba? Mi miatt kellett inszeminációra menni?

Figyelt kérdés

Nekünk most lesz az első. Hormonálisan nincs gond, van apeteérés, tüszőrepedés, a férjemmel minden oké.

Viszont megölöm az ondót, mint kiderült, emiatt csak az inszemináció jöhet szóba.


Akinek így jött össze, az meg tudná osztani a tapasztalatait? Hányadikra sikerült? Hogy volt az inszem? Mi miatt kellett?



2017. máj. 2. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nalunk a kisfickokkal volt gond, elso vizsgalatkor 500.000 volt elo. Antioxidansokkal 3 milliora novekedett.


Az elso 2 inszem nem sikerult, a harmadik igen, de elveteltem 5 hetesen (itt csak 600 ezer sperma volt, de 2 petem).


A negyedik ugy nez ki sikerult, holnap megyek elso ultrahangra.


Majdnem ket es fel eve probalkozunk amugy.

2017. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, van fejlemény nálatok? :) Nálunk elsőre sikerült & előtte 2 évig próbálkoztunk természetes úton. Nem derült ki, mi lehetett nálunk a gond, lehet, hogy semmi, csak most jött el az időnk. :) Én úgy csináltam végig az inszemes hónapot, hogy kizárt, hogy ne sikerüljön. Bejött. :) A legjobbakat kívánom Nektek is!
2017. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos az első 2 nem sikerült, de nem adom fel, a 3 egyébként is szeremcseszám, nem igaz? :)
2017. jún. 28. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!