Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriózis mellett sikerült...

Endometriózis mellett sikerült valakinek inszeminációval a baba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem amint kiderült hogy endometriózisom van,egyből lombikkal kezdtünk!Elzáródott petevezeték miatt amit az endo okozott!Már volt 2 lombik,sikertelen volt :/A héten megyek a fagyi babákért!
2014. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Endometriózis mellett, de spontán terhesség lett nagy meglepire, ráadásul egymás után kettő...
2014. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem is voltatok laparon?
2014. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
De igen. Megműtött egy lúzer orvos, mikor mentem vissza kontrollra, akkor vette észre, hogy ottfelejtett egy cisztát... Kerestem egy másik orvost, éppen készültünk a következő műtétre, amikor egyszercsak jelentkezett a nagylányom : ) aztán nem volt műtét. Most is megvan a cisztám, bár a második szülés után rákérdeztem az orvosnál, hogy mi van vele. Szerinte eltűnt. Na ezt nem tartom valószínűnek, de megvagyunk.
2014. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy cisztát ott felejteni??tuti hogy endo cisztád volt?ÓÓÓ Egek!!!

de akkor a lényeg,hogy lett babád :)

2014. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
de amúgy mennyi idő kellet mire terhes lettél a második műtét előtt?
2014. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mindenkiért imádkozom, hogy legyen baba! Nálunk nemsokára inszem., de most vettek észre egy kisebb endos csomót :(
2014. nov. 13. 06:41
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja, és egyszer már műtöttek endoval, bal oldalon, a fél petefészek maradt meg, és az az oldal elzáródott :(
2014. nov. 13. 06:42
 9/24 anonim válasza:
Nálam terhesen derült ki, hogy van egy cisztám. A baba sajnos nem maradt meg. A cisztát műtötték, kiderült, hogy endometrikus. Másfél évig próbálkoztunk, majd jött három sikertelen inszemináció. Utána meddőségi centrumot váltottam. Ott sima stimulációt próbáltak és egyből terhes lettem. :) Már nem hittem, hogy sikerülhet, és mégis! Ne add fel!
2014. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Előző vagyok! Elfelejtettem, hogy mivel a terhesség alatt nincs ciklus, az endometrikus csomók, ciszták maguktól visszafejlődhetnek. Tehát a terhesség a legjobb gyógymód!:)
2014. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!