Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet parfümöt...

Terhesség alatt lehet parfümöt használni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőleg gondolod a használatát, akkor igen. De belsőleg ne, tehát ne idd meg! :)
2017. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,de engem nagyon zavart, rendesen hányingerem lett az előtte imádott illatomtól.
2017. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy jartam mint a 2-es. Nem birom egyik parfumomnek sem az illatat, barmennyire is imadtam oket.

Ami erdekes, hogy a ferjem parfumjei viszont annal jobban tetszenek :D

Lehet amugy nyugodtan, ha birod :)

2017. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. :) Ha esetleg zavar a bőrödön, fújd a ruhádra.
2017. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En ruhan sem birtam :) Imadom a parfumoket, gyujtom is oket, es nem a parezreseket hanem a nagy markak ikonikus illatait. Amikor terhes lettem, nemelyiket el is kellett pakolnom, mert a dobozara nezve (!) elkapott az emelyges :))))

Mar 22 hetes vagyok de meg mindig nem birom oket. Mason sem, ha a lepcsohazban/liftben megerzek egy illatot valaki utan mar rosszul vagyok.

Ez egy parfummaniasnak igazi fajdalom :)

2017. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igen, külsőleg gondoltam :D én szerencsére nagyon jól bírom az illatát, minden nap használok is és nem is volt tőle semmi bajom, míg ma egy parfümökkel kereskedő ismerősöm megijesztett, hogy szerinte ne használjak, mert allergiát stb. okozhat. Egyébként csak jó minőségű parfümöket használok.
2017. máj. 2. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha allergiát okozna, úgyis vakarózni fogsz és kivörösödik a bőröd. Ebben az esetben magadtól abbahagyod a használatát.
2017. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak szoptatás alatt nem szokták javasolni, hogy megváltoztasd az illatod (dezodor, tusfürdő, krémek, mosószer, öblítő...), mert a babák ezt is "jegyzik", kapcsolják anyához. (A másik kérdés, hogy mennyire vagy elkötelezett bio, mert ugye minden kozmetikum, vegyszer ártalmas valamennyire, de ez mindenki parájára van bízva.)
2017. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magamat nagyon bio mániásnak, sajnos minden nap muszáj sminkelnem is a bőröm miatt. Két dologról mondtam le a terhességem miatt (pedig tudom, hogy ezeket is szabadna): hajfestés és géllakk. Próbálok azért odafigyelni, de nem lehet mindent kizárni. A parfümöt pedig én sem gondolnám ártalmasnak.
2017. máj. 2. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább szülés után lenne érdemes mellőzni, amíg a baba sokat van testközelben.
2017. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!