Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején felfázásra...

Terhesség elején felfázásra mit lehet használni?

Figyelt kérdés
Estefele jött rám ez az érzés h.folyzon pisilni kell. Ahogy végzek a wcn rögtön úgy érzem h kell és 5perc múlva már tudnék is menni. Kb negyedóránként járok de folyamatosan azt érzem bepisilek. Mit tehetek ez ellen? Dokit hivom majd elmenni nem tudok épp beteg vagyok felkelni is nehéz. Köszönöm a válaszokat !
2017. febr. 15. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok víz és tőzegáfonya hátha segít.
2017. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálok inni csak jönne visszafelé. Én is a tőzegáfonyára gondoltam csak tea vagy kapszula a gyorsabb és hatásosabb? Aludni se tudok ettől hulla vagyok.
2017. febr. 15. 01:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes egy vizelettenyésztést is csinálni. Lehet kapsz rá antibiotikumot. De csak ha nem válik be a tőzegáfonya, és már nagyon szenvedsz.
2017. febr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A gyakori vizelési inger "normális" terhességi tünet, ezzel külön nem kell foglalkozni, ha CSAK ennyi van.

Akkor kell foglalkozni vele, ha csípő, égő érzést tapasztalt pisiléskor, vagy fájdalmat a hólyagod környékén. Akkor viszont komolyan kell venni és nem házilagosan kezelni.

2017. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj csak kellemetlen. Amikor pisiles vegehez érek akkor érzek vmi fájdalom szeruseget ami olan mintha még erőlködne a szervezetem h.még pisilni kéne. És ahogy végeztem már érzem is h.pisilni kell. Megpróbálom akkor a tőzegáfonya teát.
2017. febr. 15. 08:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felfázás Canephron (gyógynövényes), cantharis 9 vagy 15 ch, delphinium staphisagria 9ch.
2017. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonyábol mostanában a walurinal port szoktam inni, nekem hatásos.
2017. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonyát lehet terhesen is használni. Én is voltam egyszer NAGYON ENYHÉN felfázva a második trimeszter elején, és akkor teát és kapszulát használtam egyszerre. Azt mondta a háziorvos, hogy ha 2 nap alatt nem múlik el, akkor tenyésztés és gyógyszer. Szerencsére elmúlt.

Lehet, hogy egy kis semmiség de lehet komolyabb fertőzés is. Nem riogatni szeretnélek, de ne kockáztass!

Ha elmenni nem tudsz a háziorvoshoz kérd meg telefonon, hogy adjon beutalót vizelet tenyésztésre. A beutalóért el tud menni a férjed/párod/bárkid és a vizeletmintát is el tudja vinni a laborba. Influenza szezon közepén még akkor sem rángatna be a doki szerintem egy beutaló miatt, ha nem lennél beteg, simán megírja és odaadja annak akit küldesz érte. :)

2017. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonya kapszulát hoztak vettem is be egyet és enyhült a panaszom. Ha nem múlik elmegyek orvoshoz
2017. febr. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!