Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az otthonra...

Mi a véleményetek az otthonra megvásárolható magzati szívhanghallgató készülékekről?

Figyelt kérdés

Érdemes beszerezni egyet, vagy inkább csak ártana a babának? Annyira ellentétes információkat olvasni a neten. Megnyugtatásból szeretném csak két uh közöttre, heti egy alkalommal használnám nagyjából. Vagy esetleg a védőnőt meg lehet ilyenre kérni?


15+3 hkm



2017. máj. 2. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Angelsounds van nekunk, 12 hetes kortol hasznaljuk es szuper. Naponta-ketnaponta par masodperc, hogy tudjam, minden rendben, ennyi nem art a babanak (megkerdeztem a vedonot, de ra is van irva). Nekem viszont rengeteget segitett a rendszeres mozgasokig, mert tudtam hogy el :) (elozo terhessegem vetelessel vegzodott).

Most is, ha lusti napja van, par oraja meg sem mozdul, akkor csak megkeresem a kis szivet (3 masodperc), es tudom hogy jol van csak alszik :)

2017. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is akartam venni, de kb. a 18. héttől ajánlják (előtte nem biztos, hogy a babát hallod, hanem a saját ütőeredet, és beparázol, hogy biztos baj van. De a 18. héttől meg már mozog, ami nagyon megnyugtató. Így végül nem volt rá szükségem.

A védőnőt meg lehet kérni, de az enyém pl. a 20. héten nem találta meg a szívhangot. Még szerencse, hogy éreztem, hogy mozog a baba, különben biztos elájultam volna.... Én is parás vagyok.

2017. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk is AngelSound van. Én használtan vettem, és nem bántam meg. Egy vetélés után én nagyon aggódó voltam. Igaz 14. hétig talán egyszer, ha megtaláltam a babát, de utána mindig sikerült hamar. Engem reggelente megnyugtatott, hogy munka előtt meghallgattam :) Nem sokat egy fél perc és máris vidáman mentem munkába. Míg picik nem zavarják őket....


Mikor már tényleg minden nap éreztem a ficánkolását kb 20. héttől már nem hallgatóztam csak heti egyszer vagy kétszer, ha nagyon nem akart mozdulni..


25. héttől érzem erősebben, és azóta igen is zavarja a készülék :) Egyszer csuklott gondoltam meghallgatom milyen... hát úgy megijedt, hogy földrengést generált a pocakomban és a csuklást is abbahagyta :D Azóta inkább nem piszkálom :) Minél nagyobbak annál jobban érzik, hogy valami ott van. De minden esetre engem megnyugtatott a készülék nagyon sokszor. Védőnő és nőgyógyász is mondta, hogy nem árt a picinek, max nekünk, ha nem találnánk vele a picit :) Boldog babavárást :)


27hkm

2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor a kisfiammal voltam terhes, akkor nem volt. Ha nem éreztem mozogni huzamosabb ideig, akkor rohantam a védőnőhöz vagy az orvoshoz. Így megfogadtam, hogy ha lesz még egy gyermekem, akkor biztos, hogy venni fogok.
2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont addig volt nekem nagyon jó, amíg nem éreztem a mozgását. 9 hetesen vettem elő most először, rögtön megtaláltam. Ma már ritkábban használom.

Legutóbb ez az eszköz szólt, hogy vége van... :-(

21 hkm

2017. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
angelsounds volt, másodkézből 5000 ftért vettem, nagyon szerettem, mindig megnyugtatott amikor aggódtam mert pl kevesebbet mozgott. 11 hetesen hallottam először vele a szívhangját :) nem árt egyáltalán.
2017. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat, most rávettem magam és én is rendeltem egy Angelsounds készüléket, úgyis volt hozzá kuponom :)
2017. máj. 2. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is angelsounds van. 9 hetesen használtam először. És töjélefesen működik azóta is. Már kevesebbet használom. Mert máf érzem ahogy mocorog :D és igen kellemetlen ha belerúg a készülékbe...

:)

18hkm

2017. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!