Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamik. Hogy vagytok?

39 hetes kismamik. Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én be vagyok sz-va már bocsánat a kifejezésért :))) Egyik pillanatban azt lesem, vannak-e fájások, utána meg bepánikolok, hogy nem megyünk sehová még :D

Ma reggel is nstn féltem, hogy bent tartanak-e, mondom még nekem rengeteg dolgom van itthon. Rendszertelen jóslóim vannak, nem tudom, mikor szülök. De már mindenki hív, hogy egyben vagyok-e még :))

Bőrönd készen, pénteken nst. 40. héten befektetnek, ha nem indul meg?


2017. máj. 2. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bálnásan :) nem félek tőle, nekem már megváltás lenne ha kibújna végre :)
2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Én 40 hetes és 1 napos vagyok, ma voltam én is CTGén de rendben volt minden igy nem tartottak bent. Nekem már kb 3 hete josloim vannak napi szinten...minden percben azt várom mikor indul már be? De pontosan igy ahogy irod a másik percben meg bepánikolok. Félek is meg akarom is, fura érzés. Sokat keményedik a hasam és mensi szerü görcsök követik..de el is mulnak sajnos :( Elsö baba? Nekem második, van már egy 2,5 éves kislányom :) Nagyon várjuk már a kisöcsit :D
2017. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első :) Páromat azzal készítem ki, hogy minden nap sírok. Rám jön a sírás ki tudja a félelemtől vagy a hormonok..ma is pl szegénykém segíteni akart a főzésben mire lecsesztem, hogy ennyi munkám van, ne vedd már el tőlem.. kiment cigizni után a megyek hozzá sírva, hogy nem akartalak megbántani nagyon szeretlek csak félek...

Nekem mostanában az alhasam fáj mintha mensi lenne.

Könnyű szülést neked!

2017. máj. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!