Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik júniusra vagytok...

Kismamik akik júniusra vagytok kiírva, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mekkora a baba? Rosszullétek vannak még? Apa is érzi a mozgást már? Minden érdekel :-) 19+4hkm
2017. jan. 19. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én május vége,jun elejére várom. A rosszullétek elmúltak 3 hete,bár most refluxos tünetek kezdenek előjönni. (főként a rossz szajiz)

Mocorog minden nap,egyre erősebb😊

Apró nyilalasokat szoktam érezni,ami aggaszt,de Elméletileg termeszetes ez is. Sajnos a nemét nem tudjuk még,de remélem,hogy a köv. Ultrahangon mar megmutatja magat. Nalad,hogy alakulnak a dolgok kérdező?

20+5 hkm 😊

2017. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Május 29-re várjuk a harmadik babát. :)

Rosszullétek már nincsenek, nálam is a gyomorégés kezd problémát okozni. Illetve pont ma voltam SOS a dokimnál, mert nagyon fájt a hasam. Feküdnöm kell. :( Nehéz lesz a két gyerek mellett, de megoldjuk.

Nekünk a héten érezte először Apa is a pocaklakó mocorgását. :) Én már nagyon régóta érzem. :)

És Te hogy vagy kedves kérdező? Első baba?

2017. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok 😃 második babánk lesz,van egy 21 hónapos kisfiam. 16 hétig hánytam,nekem is meg van a nyilalgatás,meg is vizsgált miatta az orvos,és közben kiderült,hogy a keményedésnek hitt "szikla" a hasamban csak a baba aki kinyomja magát :-) 3000 az értékem,nekem is azt mondta a doki,hogy természetes. Nemét nem tudjuk még :-) 300 gramm volt kedden. Eddig mindig 3 nappal nagyobb volt uh szerint. A szüléssel kapcsolatban vannak félelmeitek? Anyum azt mondta,hogy a másodiknál azért fogok félni,mert tudom,hogy milyen :-) bennem csak a természetes félelem van,illetve a császár miatt is van. Az első indított volt 41.héten,2 óra,de intenzív 5 perces fájásokkal indult. Most szeretnék gátvédelemmel és teljesen természetesen belepiszkálás nélkül szülni,ha csak lehet. :-)
2017. jan. 19. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Június 7-re vagyok kiírasat, rosszullét nincs, mostanában elég sokat görcsöl a hasam bár azt betudom annak, hogy 9 napja csináltak amniocentézist, mozgást 14héttől érzem, erősen most a héten kezdtem érezni, aggódom ami nyilván nem tesz jót előző terhesség missed abbal végződött..

Mióta babás vagyok ágynak ítéltek mert a placenta fedte a teljes méhszajat, ma már az rendben van mostmár a görcsölés miatt kell fekudnöm, így a hizasom is gyarapodik..

2017. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom a missed ab-ot :-( elején nekem is rizikós volt a doki szerint mert 7 hetesen sem volt szívhang. Megkérdezhetem miért volt amniod? Az előző missed ab miatt?olvastam,hogy a huszadik hét körül gyakoribb a görcs,én megemeltem a magnézium adagomat ez miatt.
2017. jan. 19. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is júni 7 re vagyok kiírva. Most 360g a baba, kisfiú. Apuka múlt héten érezte először. Én már nagyon korán 13 hét környékén, de akkor még ritkábban. Most már naponta többször érzem és éjjel is. Kívülről is látható, ha nagyobbat rúg.16. héten hánytam legutóbb. Görcs nincs és nem is volt, keményedés sem. Petefészek körüli fájdalom 13. hét óta állandó, doki magnéziumot javasol rá. Gyomorégés szinte a kezdetektől, minden kajától ég éjjel nappal, nagyon rossz. Szinte csak ülve tudok aludni. 10 kg- ot híztam. Ezt nagyon soknak tartom. Szüléstől félek picit, természetesen szeretnék, de majd eldől. Első baba.
2017. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-es#

Volt szivhang, de 9hetesen leállt ikreket vártam.

Amniocentézis azért volt, mert a nyaki redő vastagabb volt mint ami lehet. Február 1-én kiderül hogy rendben van e de én érzem, hogy nem lesz baj.

Hízni +5kg-ot híztam 20+2hetes vagyok és kisfiú lesz :)

Görcsökre magnosolvból kell szedni 4-et egy nap így az már segített

2017. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek :-) én júni 11.re vagyok kiírva. Fiam is és az apja is 11.-ei és 2011 óta vagyunk együtt :-) biztosan minden rendben lesz a babáddal :-) én most megyek a következő genetikaira csütörtökön,remélem megtudjuk a nemét.
2017. jan. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!