Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mik voltak a jelek,...

Kinek mik voltak a jelek, hogy itt az idő, jön a baba?

Figyelt kérdés
Nem csak az általános dolgok érdekelnek. Különleges vagy épp szokatlan jelekre is kíváncsi lennék!
2017. máj. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra nem volt, derült égből villámcsapás volt mind a 3. Az elsőnél a szokott fájás. A másodiknál vérzés ami tágulásos volt bő 3 ujjnyi méhszájjal,csak akkor még nem volt fájásom.A harmadiknál meg pont vacsi közbe egy pukk és folyt a víz. Nyákdugóval pl csak az első gyereknél találkoztam,de onnan még 1,5 hét eltelt ,szóval semmi extra nem volt nálam
2017. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Hajnalban arra ébredtem, hogy elfolyt a víz. Kész. Még az előző napi nst is se jelzett semmi különöset
2017. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a kh-ban voltam magas burokrepedés miatt. Már vagy 5 napja bent voltam, mikor végre valahára hajnalban nem tudtam aludni, miután fájásaim lettek. De azt hittem, szokásos jósló, csak csodálkoztam, h miért nem tudok vissza aludni. Hetek óta 2 ujjnyi voltam már, viszont a fájás hajnalán már 3. Másodiknál reggel uh-n mondta a szonográfus, hogy hát már annyira lent van a baba feje, hogy nem tudja normálisan megmérni. Mondom jól van, siettem haza, hogy menjünk az Auchanba. Hazaértem, mondtam férjemnek, mindjárt mehetünk, csak várjunk egy kicsit, mert fáj a hasam, mindjárt elmúlik. Aztán mikor már derékszögben hajolgattam, kezdett gyanús lenni. A kh autóval 2 perc. Beértünk, mondtam, hogy várjunk, most jön egy fájás, és csak utána tudok kiszállni! Felmentem a szülészetre a férjemmel, a vizsgálóban kezdett vetkőzés közben egy szülésznő kérdezgetni mindenféle h.lye kérdést, és mikor az egyikre nem válaszoltam, a fájás után közölte, hogy hagyjuk a papírokat, megvizsgál. Ja, 4 ujjnyi a méhszáj! Harmadiknál az ügyeletben volt kh-ban az orvosom, aki behívott nst-re. Utána megvizsgált, és (valamit csinált amúgy) utána egyből folyt a vizem, mert 2 ujjnyi volt a méhszáj. Szóval sutyiban ott megrepesztett valamit. Negyediknél pedig bábakoktélt ittam, mert már 4 nappal túlhordtam, így össze-vissza fájásokkal mentem be a kh-ba. Szóval egy a lényeg, kb nem lehet megjósolni, még pár órával előtte levő vizsgálatnál sem!
2017. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De te most a terhesség vagy a szülés jeleire gondolsz?


Mert terhesség kategóriában van de mindenki szülésről ír.

2017. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen a terhesség kategóriában van,de a jelek szerint az első 3 válaszolónak érthető volt a kérdésem! Nekik köszönöm a választ! :-)

Szerintem logikus hogy egy TERHES nő kíváncsi a szülés jeleire...

2017. máj. 4. 07:50
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát itt naponta megkérdezi valaki, hogy mik voltak az első jelei annak,hogy terhes. Szóval nem teljesen egyértelmű a kérdéded.

De mindegy, legyen ahogy neked tetszik.

2017. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!