Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki unja már a végét?

Ki unja már a végét?

Figyelt kérdés

37 hetes elmúltam és 1 cmre vagyok nyitva és teljes hosszában van még a méhnyakam semmit nem puhult. 1 fokban érett a lepényem és a babám még most fordult fejfekvésbe.

Nagyon nehéz már minden és a baba is nagy 3 kg fölött volt már 32. héten.... félek hogy nagy lesz vagy túlviszem.

Sosem láttam még az arcàt mert mindig úgy feküdt hogy háttal mivel harántba volt nagyon sokáig. A kórhazba nem kinlódnak azzal hogy megnézzem az arcát a magánba több hét a várakozás. Kivagyok ettől a tudatlanságtól.


2017. máj. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is unom,nagyon nehéz! Egy bálnának érzem magam,aki egész nap csak vergődik! :-D Pedig van 2 nagyobb,akiket el kell látnom.

37 hetet töltöm,de még mindig teljesen zárt vagyok. Mondjuk nekem nem is számít mert császár lesz. Súlybecslésünk majd hétfőn lesz,nagyon kíváncsi vagyok már. Még mindig oda vissza forog,hogy faros hol fejvégű. :-D

2017. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

én egy percig nem untam, az utolsó pillanatig élveztem!!

nem is értem mit lehet benne unni? őrület milyen jól éreztem magam a várandósság alatt. fantasztikus volt és bármikor-bármennyiszer végig csinálnám!!

2017. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hány gyereked van?

Csak mert az első terhességet én is imadtam még a másodikat is(a nagy mar ovis volt) viszont most harmadjara nekem sem olyan élvezetes màr két gyerek mellett.A kicsi még csak 2,5 éves.

2017. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mára vagyok kiírva, de semmi jele annak, hogy ki szeretne jönni.

A méhszáj értékem 2000 😞

2017. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hàt örülök annak aki élvezte. Én is úgy érzem magam mint egy hátára borult teknős.

Hánytam ma is reggel tegnap is.

Erre a frontra se akar jönni... pedig jó lenne.

Simán 3 kg fölött vagyunk már. Itt a 2 gyerek nekem is. Sok! Az idő is meg minden.

Tudom szenya dolog de megnyugtat nemcsak en kinlódok.

2017. máj. 4. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
én a második gyerekemmel vagyok 30hetes. és ahogy az egyik válaszoló írta, az első terhességet én is végig imádtam, élveztem...de most :) már 20 hetesen "elegem" volt belőle. rettentő derékfájás, gyomorsav. van egy lassan 3 éves fiam, aki itthon van velem. és aktivitásban fele annyit nyújtok neki, nincsenek gond nélküli séták, ha rossz az idő akkor nem tudunk bent vissza fogás nélkül játszani..stb. én már nagyon szeretném ha megszületne a lányom, és eddig úgy tűnik a fiam is szeretne vele találkozni.
2017. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En hetfon kezdem a 40. hetet, ha addig ki nem bujik a lanyom 😂


En is unom mar, igaz nekem a ket nagyobb elvan, nem kell utanuk rohangalni vagy hasonlo. De jo lenne mar a kezemben tartani a babat, leginkabb azert unom, mert nem lattam meg ugy istenigazabol. :)

2017. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!