Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek orvoshoz?

Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Este pozitivat teszteltem, de tudom, hogy olyan 16napja eshettem teherbe. Ilyenkor mar erdemes orvoshoz menni? Illetve milyen vizsgalatra szamithatok? Kicsit felek, hogy nem is vagyok terhes csak egy ciszta szorakozik velem. Eloszor maganba mennetek, vagy olyanhoz ahol nem kell fizetni?
2017. máj. 4. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Leghamarabb két hét múlva.
2017. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pozitív teszttől két hét múlva érdemes menni, mert akkor már embrió is szokott lenni így a leendő anyuka is megnyugodhat. De msot fölös lenne, mert a doki még azt se tudná megmondani, hogy tényleg terhes vagy e majd ezek után otthon pánikolnál, hogy mi van :) Pár nap múlva tesztelj még egyet, hogy lásd még mindig pozi és két héttel későbbre jelentkezz be dokihoz. Utolsó menstruációd első napjától számított 6. héten érdemes először menni :)


Jó egészséget és vigyázz magatokra :) Dokihoz meg nem kell rohanni, ha nincs panasz (vérzés vagy erős görcs) Kis görcsök lehetnek meg émelygés meg ilyenek. Szedjél folsavat addig is, mert az nagyon fontos az elején és magnéziumot is minden nap.


Minden jót!


27hkm

2017. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!