Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek orvoshoz leghamar...

Mikor menjek orvoshoz leghamarabb?

Figyelt kérdés
Szoval volt nekem rgy missed abom marciusba.Ma pozitivat teszteltem.Nem akarok tul hamar menni az orvoshoz mert felek h nem lat meg szivhangot(ismet) es nem akarom a bizonytalansagnak kitenni magam.Mikor menjek h mar biztos legyen szivhang?Vagy missed ab utan erdemes minel hamarabb menni?Vagy varhatok nyugodtan?Tanacstalan vagyok
2016. aug. 1. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen és pár naposan mentem először.

A te esetedben én inkább mennék kicsit előbb csak számíts rá hogy 1-2 hét mulva úgy is vissza rendelne.

10 hkm

2016. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel. Ha nem kell utrogestan, akkor 7 hetes kor körül ráérsz menni de ha kell, akkor az minél hamarabb. Ezt ő tudja.
2016. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha hamarabb mész. Engem megnyugtatott.

Nekem is volt tavaly egy missed ab-om, majd tavaly decemberben terhes lettem, párommal megbeszéltünk hogy majd csak a 8 hét után megyünk a dokihoz. Szilveszter éjjel elöntött a vér, ügyelet, elment a baba.

Januárban terhes lettem, február elején erős pozitívat teszteltem mensi előtt 2 nappal. Másnap mentem az orvoshoz, meguh-ozott, minden.oké volt, 2 hét múlva kellett visszamennem, már volt szívhang. Azóta már 28 hetes kismama vagyok és minden a legnagyobb rendben.

Szerintem megéri elmenni nem azon a párezer forinton vacakolni.


BOLDOG 28 hkm.!!!

2016. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs orvosom.Sztkba megyek egy nagyon rendes orvos van ott.Mindig ugyanaz.Szoval nem a penz miatt gondoltam varni.Halvamy pozitiv lett de attol meg pozitv igaz?Lehet tul koean teszteltem meg.
2016. aug. 1. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pozitív akkor pozitív.

Pár nap múlva tesztelj megint akkor már biztos erősebb lesz. Utána mindenképpen orvos + ha kell ír fel valami gyógyszert is.


28 hkm

2016. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a műtét utáni kontrollon megkérdeztem a dokimat, hogy ha ismét összejön mikor jelentkezzek, és azt mondta hogy pozi teszt után várjak egy hetet, hogy legalább petezsákot lásson, utána ad csak valamit, ha úgy látja uh alapján hogy kell. Persze vannak dokik akik az előzmények tükrében egyből adnak gyógyszert. De az én dokim azt mondta, hogy a progeszteron hiány a 6-8 hét körül alakul ki.

Én pont azon a napon voltam, hogy betöltöttük a 6. Hetet. És már dobogott a babám szíve :-)

Egyébként azóta kaptam utrogestant a biztonság kedvéért..remélem most minden rendben lesz. Már van egy 4 éves kislányom, nagyon várjuk a kistesót :-)

8 hkm

2016. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!