Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Protexin Gynophilus hüvelykaps...

Protexin Gynophilus hüvelykapszulánál volt akinek folyt ki vmi erős sárgás, gyenge narancsos (olyan színű mint a kapszula) cucc?

Figyelt kérdés
Ràkszűrèsem volt ès pici bakteriàlis dolgot talàltak amire este egy ilyen kapszulàt javasolt az orvosom.
2017. máj. 4. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kifolyik. Ezért kell este felrakni, hogy legyen ideje hatni.
2017. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ès neked is ilyen színe volt kedves vàlaszoló?
2017. máj. 4. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen narancssárga színben folyik vissza másnap
2017. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemigaz! válasza:
Leírnátok ti hogyan használtátok? Én már szinte áztatom előtte, de nem kifolyik, hanem kemény bucli formájában jön ki másnap valamikor. Mit csinálok rosszul?
2017. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én addig áztatom, amíg az a burok körülötte csak egy vékony hártya marad, vagy már ki is reped. Különben nekem is kijön egybe. Így van hogy teljesen feloldódik, de van, hogy narancssárga darabkák jönnek ki másnap.
2020. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!