Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40-edik héten jelenthet...

40-edik héten jelenthet valamit az enyhén világosbarnás folyás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Menj be, mert ha vérzés miatt színeződik, az leheta szülés megindulás első jele.

Ha pedig a magzatvízed szívárog az nem jó ha ilyen színű, mert akkor piszkos és mielőbb meg kell szülni, hogy a baba ne azt lélegezze be.

Szóvalszerintem indulj be a klinikádra az ügyeleten szólj, hogy ez a gond, azonnal megnézik..

2008. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet a nyákdugó eltávozásának jele.Amúgy a magzatvíz,ha koszos,akkor az bizony nem barna,hanem zöld.
2008. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, most ugy megilyedtem. Nem hiszem, hogy a magzatviz szivárogna. Csak a szokásos folyásom most nem fehér, hanem enyhén barnás szinü, de semmiképpen sem véres.
2008. okt. 14. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni, de a 40. héten már ha a nyákdugó jön ki, akkor nemsoká jöhet a víz is..most járok ilyen tanfolyamra, ahol azt tanultuk, bármilyen bizonytalan eredetű folyadék távozik a hüvelyből a 36-38. hét után meg kell nézetni..pont azon okoból, amit első válaszra írtam, de ne ijedj meg, csak inkább menj be megnézetni.Ilyenkor mindig a baba a fontos, meg te..ha nincs gond, legfeljebb hazaküldenek.
2008. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!