Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál/ dohányzol terhess...

Dohányoztál/ dohányzol terhesség alatt? Aki nem az ne írjon.

Figyelt kérdés
Mennyít szívtàl?Hogy alakult a terhességed? Szülés utàn nem volt gond a babàval?Vàlaszokat köszönöm.
2017. máj. 5. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős szívta terhességei alatt. Gyerekei egyre betegebbek lettek, a legkisebb lyukas szívvel született a cigaretta miatt, illetve az anyuka miatt, aki nem tudott magának parancsolni, vagy csak a rákrudacska fontosabb volt a gyereknél. Unokahúgom asztmás lett a cigi miatt. Persze utána szánta-bánta az anyja, hogy beteggé tette, pedig erre lehet számítani.
2017. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem bírod megállni?Nekem semmi akarat erőm nincs,cigiztem terhesség előtt és mivel a férjem is cigizik néha,kunyizok tőle 1slukkot egy nap egyszer esetleg,de hogy egy szálat el nem szívnék az biztos!!!!! Meg vagyok érte zavarodva pedig,kívánom nagyon,de akkor sem tudnék nyugodtan leülni és pöfékelni mint azelőtt!Te még most is is baromi sokat szivsz!!!! Beteg lesz az a gyerek,de ne legyen igazam!Te fogsz vele kínlódni nem más,magadnak is keresed a bajt....
2017. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Az eszem megáll, hogy ilyen létezik, hogy valaki ilyet kérdez ezen a fórumon. A cigaretta káros mindenkinek, a felnőtteknek is, nem hogy egy a hasadban fejlődő babának.

Egyik ismerősöm nem tette le terhesség alatt, hála Istennek egészséges gyereke született, de ki tudja mi lesz még. Most 4 hónapos a baba, az anyuka ugyanúgy cigizik, pedig szoptat, a pici pedig elég fura tüneteket produkál. 2 étkezés között "ideges" lesz, elkezdi marni magát, tépi a haját, mintha elvonási tünetei lennének. Nekem ez szörnyű és nem értem miért vállal valaki gyereket, ha ennyire nem fontos, hogy letegye érte a cigit. De ez csak az én véleményem.

2017. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Èn a terhessèg elött leraktam a cigit, ès vègig nem nyúltottam rá egyszer sem. Sajnos mègis szívbeteg lett a lányom, ki tudja miért. Most megint babát várok és szintèn elötte leraktam a cigit màr, ne èn adjak esélyt arra hogy bármi baja lesz a picinek. Amúgy is annyi beteg gyermek születik. Néha eszembe jut, hogy rágyújtanèk, de nem tudnàm megtenni. Szerintem nagyon önző dolog terhesen dohányozni. Más az életèt is odaadná egy egészséges babáért, te pedig játszol az életèvel. Ha nem tudsz egyedül leszokni, kérj segítséget!
2017. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kuplungos.. :D :D :D háháháhá :D :D :D mi dilósnak hívjuk "őket".

Ezen jót nevettem kösz. :D

2017. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!