Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmegyek vécére, szárazra...

Elmegyek vécére, szárazra törlöm és mintha fel lennék izgulva szex előtt, ugye nem a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nem esedékes, csak direkt ellenőrzöm. 5 perce voltam vécén, hogy szárazra töröljem és most megint olyan, mintha be lennék nedvesedve...

39+7


2017. máj. 7. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És bocsi a megfogalmazásért, de nem tudtam máshogyan megfogalmazni!
2017. máj. 7. 15:37
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha csöpög vagy folyik és nem tudod megállítani akkor a magzatvíz az.
2017. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet bő folyás is, nekem pl. olyan volt.
2017. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a magzatviz elfolyas olyan volt mintha bepisiltem volna.folyamatosan jott.es erdekes szaga van.
2017. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bő, vízszerű folyásom volt mindkét terhességem végén. Kb.ilyen mint ahogy leírtad. Az elsőnél én bementem megnézetni nem e a magzatvíz szivárog. Ha bizonytalan vagy inkább nézesd meg. A másodiknál már felismertem hogy ugyan az a helyzet :D. Amikor elfolyt az egyébként egyértelmű volt, elöntött. De éppen szivárgás is lehet ami nem olyan egyértelmű.. A Loritan betét nekem nem vált be, nem adott egyértelmű eredményt, de azt is kipróbálhatod.
2017. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont így szivárgott az én magzatvizem is. A kórházban kiderült, hogy felül repedt meg a burok, ezért nem zúdult ki belőlem a sok víz, csak okyan diszkréten szivárgott, mindig nedves voltam, és a bugyim is.

Sztem menj be, nézesd meg!

2017. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta. A magzatvíz nem mindenkinél egyformán folyik el, úgy hogy zutty ki az egész. Van, h fent megreped a burok és elkezd szivárogni. Én amúgy ebben az esetben a vízre tippelnék.
2017. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39+7-esen nekem is az lett volna az első gondolatom. (A 39+7 amúgy már nem 40?)
2017. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma van 40 :)

De semmi, ugyanúgy vizes vagyok lent sztem ennyi magzatvíz nincs a földön :D

Mondjam holnap nstn?

2017. máj. 8. 15:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De lehet annyi víz. Tesómnak kb. egy napig szivárgott, majd már bent a kórházban nem repesztették, hanem magától repedt meg, de bakker az olyan volt, mint valami vízesés. Rengeteg jött ki, pedig előtte egész sokáig szivárgott is. Szegény teljesen ki volt akadva, hogy ezt senki nem mondta neki, hogy ez ilyen és mindent így el fog árasztani. Nem győzött elnézést kérni a szülésznőtől, akinek a fejét is elöntötte, mert épp meg akarta vizsgálni. :D
2017. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!