Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínos kérdés!? Járt valaki...

Kínos kérdés!? Járt valaki már így?

Figyelt kérdés

Szóval ma a párommal együtt voltunk az ölében voltam, mivel nem élvez belém így a végén leszálltam és bepisiltem..., de félek h nem e magzatvíz volt!?

Lehet hurrogni h minek vagyunk együtt! De remélem jó szándékú válaszolók is írnak majd, azóta is mocorog a babám és azóta nem nedves a bugyim! Kb annyi valami folyt ki belőlem, mint pisiléskor, de olyan ideges vagyok h nem tudtam visszatartani!

Járt valaki már így? 30hetes vagyok!



2012. okt. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg tényleg vizelet volt.

Ne aggódj megesik ez mással is. Velem is történt hasonló, szex közben. Kellett már pisilni, és hát mikor jó volt, rúgott egyet a hólyagomba a lányom. És hát na, becsurrant. Szégyelltem magam, de mit tudjak csinálni. Azóta már csak nevetünk rajta...

Barátnőm pedig annyira röhögött a spar közepén (kb 35 hetes volt), hogy szó szerint bepisilt. Nem szégyen, csak sokan annak veszik. :)

Ne idegesítsd magad. És miért kéne lehurrogni, mert szexeltek? Ha tudtok, és jól esik, akkor hajrá! :) (Mi is szexeltünk még 40 hetesen is.)

2012. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

jó kis pisi szex :) (bocsi, csak vicceltem)

reméljük még nem a magzat víz folyt el, korai lenne. de ha megnyugtat, akkor hívd fel a dokid.

sajnos előfordul.

én még csak 20 hetes vagyok, de a kislányom folyton a hólyagomon rugózik, és bizony előfordul pár csepp pisi a bugyiban :)

2012. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a párom is csak nevetett rajta, meg sárga volt, de olyan ciki vagy nem is tudom, éreztem az elején h kéne pisilni, de mikor már belekezd az ember nem szívesen rohan ki, de utána meg úgy megijedtem h úristen ezt nem tudtam visszatartani...az is lehet h bentről is nyomta a kicsilányunk megy ugye a párom is és mikor kivette ott volt a vég, de eddig még csak hapci közben fordult elő velem...! a héten megyünk ultrahangra, ha addig nem lesz tünetem kivárom, de ugye olyan nincs h csak egy kicsi folyik el ha elfolyik akkor kijön mind, vagy nem???
2012. okt. 8. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, ha a magzatvíz lett volna, az sokkal-sokkal több, mint egy pisilés. Ha netán egyszerre elfolyik, akkor tényleg nagyon nagy mennyiség, nem lehet összetéveszteni egy "adag" vizelettel. Ha meg nem folyik el az összes, akkor az nagyon sokáig szivárog és sehogy sem tudod visszatartani.
2012. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan pisi volt. Két-három hete éreztem, hogy kell mennem pisilni, vendégségben voltam. Aztán ahogy ültem a wc-n, mosolyogtam, hogy a picilány megszívatott ismét, nem először. Legnagyobb megdöbbenésemre ahogy felálltam, volt pisi a wcben (itthon ezt nem érzékelem, mert egyből lefelé folyik, ott pedig megáll a csészében). Férjem mondta is, hogy akkor tuti, hogy eddig is jól éreztem.


Amúgy nekem tüsszentéstől, köhögéstől is simán elindul, főleg mióta irányba fordult. :)


31 hetes kismama

2012. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak vizelet lehetett, semmi baj nincs ezzel :) mivel mocorog a baba így szerintem van víz neki rendesen, szóval ne aggódj :) sajnos ez megesik majdnem mindenkivel :) én már lassan nem merek a pici lányommal elindulni semerre sem, mert valahonnan látja hogy én nem bent hanem máshol vagyok, hiába sétálok, mégis tudja és amint kilépek megkeresi a hólyagom és kb. 2 percenként mehetek vele pisilni, igaz 1-2 csepp jön csak ki, de rettentően kell, mert a lányzó nyomja rendesen :)
2012. okt. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!