Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmegyek vécére, szárazra...

Elmegyek vécére, szárazra törlöm és mintha fel lennék izgulva szex előtt, ugye nem a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nem esedékes, csak direkt ellenőrzöm. 5 perce voltam vécén, hogy szárazra töröljem és most megint olyan, mintha be lennék nedvesedve...

39+7


2017. máj. 7. 15:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj :/
2017. máj. 8. 18:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő mondta, hogy miután a magzatburok megrepedt és elfolyik vagy szivárog a magzatvíz, közben még termelődik is, úgyhogy simán érezheted folyamatosan, van annyi magzatvíz a világon :). Én megnézettem volna, mert ha megreped a burok onnantól elég nagy a fertőzésveszély, inkább egy felesleges út a kórházba mint hogy valami baj legyen.
2017. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen, még jó hogy mondjad nst-n!
2017. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oki, nem annyi jön, mintha épp csak benedvesednék, de zsepi nem ázik át és bugyi se. Viszont most elkezdett úgy fájni a hasam, mint régen, mikor megjött..
2017. máj. 8. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!