Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sovány, keskeny csípőjű...

A sovány, keskeny csípőjű lányoknak nehezebb a szülés, mint átlagos nőtársaiknak?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Vélemény?

2017. máj. 8. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2017. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem az a döntö, hogy terhesség elött milyen alakja volt, mert a terhesség során a medence formája változik, tágul. Emellett szülésnél nem a csipö szélessége lényeges, hanem a keresztirányú (elölröl hátra mutatí) méret a fontosabb.
2017. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fius alkattal, a magam 156 cmvel es 48kg al 3200grammos babat szultem, mondjatni konnyen, es gyorsan, 6 ora volt mindenestol. Picit repedtem, varni sem kellett
2017. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kívül nem látszik hogy néz ki a csípő belülről. UH során majd látszik, hogy he tud-e illeszkedni a magzat feje a szülőcsatornába, vagy nem.

Nekem nadrágból 34-es kell (az a méretezés ami szerint ez xs-nek számít), szerintem elég keskeny a csípőm, be tudott a baba illeszkedni, megszültem hüvelyi úton.

2017. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nehezebb. De nem a vékonyság, hanem a keskeny csípő a lényeg. Viszont, hogy ezt te szubjektíven, hogy ítéled meg nem biztos, hogy egybehangzik azzal amit az orvos mond. Általában alacsony anyukáknál szokott probléma lenni. De ezt szerintem időben fogja jelezni az orvosod, ha problémát lát ezzel kapcsolatban
2017. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal riogatott, hogy tuti császáros leszek, mert annyira keskeny a csípőn. erre 3360g-al kb.3 óra alatt szültem meg minden gond nélkül :)
2017. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát egy 160 cm, 40 kg-s lányról van szó, akinek elég keskeny a csípője. Értelemszerűen én is a csípőre gondoltam főleg. Most 18 éves a lány. Még nincs kilátásban baba, csak kíváncsi voltam, hogy mire számíthat majd.

2017. máj. 8. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok, keskeny csípővel, 3500 grammos babát szültem gátvédelemmel, szerintem inkább a hajlékonyság számít.
2017. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!