Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hétre 8 kg hízás soknak...

29. hétre 8 kg hízás soknak számít? Átlagos alkatról indultam.

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem kevés, de ebben az állapotban hiába vigyáznál a vonalaidra.
2016. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Rengeteg.

Meg ezutan kezd jonni a java!

Miert jo hizodisznova novelni magad ?

Ha igy folytatod +25 is lehet a vegere

2016. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:DDD ne hallgass az elozo kettore.

Nekem kb a 25-26. heten jott fel masfel het alatt (!!) 6.5 kilo. Ez mind zsir volt szerintetek? Mert egy egeszseges ember ha akar sem tud masfel het alatt 6 kg zsirt hizni. Ez mind viz volt. Terdtol talpig rettenetes mennyisegu viz volt a labamban, olyan szinten, hogy ugy zsibbadt, hogy sokszor ra sem tudtam allni. Pedig kerultem a sosat es az egeszsegtelen eteleket. Nekem (meg sok mas nonek) a vegere lassult be a sulygyarapodas, nem akkor jott a java. Szulessel -15 kgtol szabadultam meg.

Minden terhesseg mas, es terhesen nem csak zsirok jonnek fel kiloban, csak ezt sokan elfelejtik

2016. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
33hetes vagyok és 8kg hízásnál tartok. Nem sok nyugi ;)
2016. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Eva H válasza:
63%
Es ha 25 lesz akkor mi van? Attol meg nem leszel "diszno", mint ahogy a kedves valaszolo olyan szepen megmondta.. En is 25kgt hiztam terhessegem alatt. Es egy evre szules utan mar 30kgt leadtam, szoval meg sovanyabb lettem utana mint elotte!
2016. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.33hetes vagyok 11kg plusz.3. terhesség elsővel 16,másodiknál 14 volt a vége.Kb most is ennyi lesz ha csak nem vizesedek majd.Ez alkat kérdése.Szülésnél rögtön lejön 5-6 kg.Én elsőre 2 év alatt fogytam vissza,de nem nagyon eröltettem meg magam,másodjára fél év alatt.Kicsit odafigyeltem a táplálkozásra és le is ment.Úgyhogy nyugi.Boldog Babavárást
2016. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jesszus miket irnak itt.... Nekem is igy volt, aztan meg is allt a sulygyarapodas (ez nem feltetlen hizas!!!), utana mar volt honap, hogy semmit nem hiztam. Nyugi!
2016. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. dec. 14. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok eddig 3 kg híztam. Igaz túlsúllyal kezdtem a terhességet de ismerek olyan kismamát aki szintén túlsúllyal kezdte a terhességet 30 hetes és már 20 kiló plusznál tart. És nem vizesedik egyszerűen csak össze vissza zabál... Egyébként sok múlik azon hogy mennyit eszel illetve hogy vizesedsz e.. De szerintem nem sok. Csak figyelj oda mit eszel és nem lesz gond
2016. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3, ne vegyél egy kapal alá a kettessel, én azt mondtam, nem kevés, ő azt, hogy rengeteg (+ házidisznó), a két válasz stílusa és mondanivalója még csak nem is hasonlít!

1. voltam

2016. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!