Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vagyok! Baj,...

9hetes kismama vagyok! Baj, ha nem birom ki a 12. Hetig az ultrahanggal?

Figyelt kérdés
Folyamatosan arra gondolok, hogy vajon minden rendben van e odabent a babaval. Tudom, nem kellene ezen aggodni, de egyszeruen ilyen "hulye" vagyok . Baj, ha elmegyek mondjuk egy masfel mulva is ultrahangra? Nem erzek igazabol a hasamban semmit nem szurodik, nem gorcsolok. Egyszeruen annyi tunetem van, hogy nincsen etvagyam, es nagyon nagyok lettek a melleim es fajnak. Van valami tippetek, hogy hogy nyugtassam meg magam?
2017. máj. 8. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat menj, de elarulom, kb. 2 napra nyugtatna meg :) Tudod uh utan en is megnyugodtam, de 2 nap mulva megint azon jart az agyam, hogy jaj mi van ha ma vagy ejjel megallt a szive? Szoval aki ideges tipus, azon nem segit a koztes uh :)


Pozitiv gondolatok, foglald le magad es kesz. De ebben semmi uj nincs, ezek a legnagyobb kozhelyek.

2017. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Én a 9. héten vettem elő a magzati szívhanghallgatómat. ;-) Olcsóbb, mint egy uh és minden nap előveheted.
2017. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kellene feleslegesen macerálni a babát. Nem biztos, hogy jó ez a sok ultrahang..és gondolj bele a végére mennyi lesz. Azért mert most azt szajkózza mindenki, hogy a tudomány jelenlegi állása szerint nem káros az uh nem biztos, hogy 10 év múlva nem jelentik be, hogy mondjuk emiatt van ennyi autista. Le lehet pontozni de én ezt gondolom.
2017. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom :) Biztosan minden rendben van vele. Még nem is kell érezned semmit a hasadnàl. Én 33. hetes vagyok és 4-szer voltam uh-n. 8, 12, 20 és 31 hetesen. Többször már nem kell, azt mondta az orvos 31 hetesen, hogy ez volt az utolsó. Érzem, hogy mozog szépen ezêrt nem is megyek magamtól. Ne görcsölj rà ennyire, messze van még a kilencedik hónap. Boldog babavàràst!
2017. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) a 9.hettol mar lehet szivhangfigyelovel hallgatni a babat? Ilyen hamar ?neked milyen van?
2017. máj. 8. 17:12
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Angelsound és igen, egyértelműen lehetett már hallani.
2017. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hú hat en azt hittem hogy 12 hetig eselytelen azzal probalkozni. Honnan vetted?
2017. máj. 8. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
A Brendonban, de használtan is lehet kapni szerintem. Csak nekem mostdemárdeazonnal kellett. :-) Azt viszont tudnod kell, hogy nem mindenki találja fel. De majd adok egy-két tippet, ha ott tartunk ;-)
2017. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
*találja meg
2017. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megis rendeltem :)
2017. máj. 8. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!