Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt, triple teszt...

Kombinált teszt, triple teszt stb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de aki jártas a témában és van kedve, válaszoljon légyszi!

Ezek a tesztek nem 100%-os eredményt mutatnak, de azt szeretném megtudni, hogy ezek közül melyik az, amelyik megbízhatóbb, mint a többi? Ár is érdekel, mert a 200 ezresre nem szeretnék elmenni. Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ha emellett még egy profi uh-ra elmegyek, akkor ott mennyire tudják az embert megnyugtatni? Tudom, hogy az aminocentézis a 100%-os csak. De olvastam, hogy valaki olyan profi helyre ment uh-ra, hogy ott még az összes ujját, orrcsontját stb meg tudták nézni...

S ha nektek egy ilyen vérvétel eredmény és uh jó eredményt mutatna, akkor megnyugodnátok? Vagy milyen vizsgálatra mennétek még el? Nálam magasabb a kockázat valamivel, mert közelítek a 40 felé. Vélemények, tapasztalatok? Köszönöm!


2017. máj. 9. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit én ismerek,azok közül a nifty és a magzatviz vétel a legtutibb. A prenát nem ismerem,hogy mi az.

A kombinált a négyes teszttel együtt ad még jó eredményt,de nekem azoknál az nem megnyugtató,hogy arányr ír, 1: a valamennyihez,mig a nifty 99,9%-ban megmondja,hogy igen down kóros-e pl vagy sem.

Ha uh-n nem merül fel gond,szerintem megteszi a kombinált is. Nálunk 2,9 tarkó redő miatt küldtek el kombira,de a kórház nem jelezte,hogy idősebb a magzat,rá pár napra derült ki,hogy nem 13+3 a magzat már,amikor még beleférne a tesztbe,hanem 14+4. Nekünk a nifty maradt,annak várjuk azaz eredményét.

A tarkóredővel megijesztettek,pedig "csak" határérték lettés,ezért mi megcsináltattuk 139ezerért aaz tesztet. Uh-n doki is 2,8-ra mérte,de amúgy szerinte rendben van. Korunk nem indokolta a vizsgálatot,én 26 vagyok,a férjem 32.

2017. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!