Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt sokat beteg az...

Más is volt sokat beteg az első 12 hétben?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok,de mióta terhes lettem folyamatosan betegeskedek,pedig előtte kb 3-4 évente egyszer voltam beteg.Kezdődött állkapocs gyulladással,most meg erős torokfájás-orrfolyás van terítéken.

Terhesvitamint,cvitamint,magnéziumot szedek.

Ez mitől lehet,hogy ennyire legyengült az immunrendszerem?


2017. máj. 10. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt sem voltam beteges egyáltalán
2017. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a terhesség miatt legyengül..én is szedtem elevitet, cvitamint, mégis annyit voltam beteg, mint életemben összesen sem. 6-7 hét között torokgyulladás, 40-41 fokos lázzal 4 napig...aztán utána már csak nátha, de az havonta 2szer, a végéig..
2017. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk a mindenféle baci, vírus tetőzésekor voltam az 1. trimeszterben, de el is kaptam mindent... ez természetes, hogy a kismamák immumrendszere átmenetileg legyengül, hogy a babát ne érezze "idegen" testként.
2017. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a babátokkal minden rendben van?
2017. máj. 10. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. :) Pedig én még a hányás miatt fogytam is kb. 5 kilót, de már akkor is és később is szépen fejlődött. Eltérést se találtak semmit. Jobban rendben már nem is lehetnének a dolgok. :)
2017. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is beteges vagyok terhesen. Nálam majdnem mindig húgyúti fertőzés a kezdet, amtibiotikum mellé meg benyelek ezt-azt, aztán mire kijövök egy betegségből jön a következő.

Ilyenkor gyengébb az immunrendszer.

2017. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok. igen, 3 éves azóta makk egészséges
2017. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!