Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt beteg a terhesség...

Ki volt beteg a terhesség első trimeszterében?

Figyelt kérdés
Én most a7. hétben vagyok, és sajna begyulladt a mandulám. Nem vettem be semmilyen gyógyszert csak homeopátoásat, mit tehetek még. Nem lesz baja a babának? Kicsit aggódom
2015. okt. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én voltam beteg, igaz az a 2. trimeszter eleje volt...ne gondolj arra, hogy lesz baja, mert bevonzod!Én pl. egy szem algopirint vettem be, mert annyira rosszul voltam,lázam is volt!!


Ha lázas vagy panadolt vehetsz be, mert többet ártasz ha nem csillapítod!

A legjobb az lenne ha elmennél dokihoz!


Én ezeket ajánlom:


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egész első trimeszter gyengélkedéssel telt,hol ezért,hol azért.

Nekem sima torokgyuszim volt,én is Tantum Verdét használtam,mézet,sok teát ittam,illetve Homeogene9 nevezetű szopogatós tablettát torokfájásra.Pocsékul éreztem magam,mert mindenféle betegség együtt összejött,de viszonylag hamar sikerült rendbe hozni antibiotikum és egyéb agresszív gyógyszer nélkül.

A babának semmi baja nem lesz,ne izgulj!Jobbulást!

2015. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Mandulagyulladással menj orvoshoz, egy egyszerű garatgyulladás gyógyítható házilag de a mandulagyulladás szövődményekkel is járhat. Ő eldönti mi a teendő.

Igaz én nem beteg voltam hanem a bölcsességfogamnál úgy begyulladt az ínyem, hogy max másfél órákat aludtam naponta (panadollal) és a számat is alig tudtam kinyitni, augmentint írtak fel, direkt szóltam, hogy babát várok, azt mondták ezt szedhetem.

A gyulladás többet árt, mint a terhesség alatt szedhető gyógyszerek.

2015. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mandulagyulladasra antibiotikum kotelezo - mert csak rosszabb lesz es azzsl artasz a babanak.

Penicillin szarmazek szedheto, semmi baja nem lesz.


Nekem is a 10. het korul volt tuszos mandula gyulladasom, penicillint szedtem es paracetamolt.

2015. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap csak meglátogatom a dokit mert már lassan nyelni sem tudok. Sajna ez velem többszőr előfordul egy évben. Bízok benne, hogy az orvos is normális lesz ès megérti az aggodalmamat. Köszi a válaszokat!!!
2015. okt. 19. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont 12 hetesen lett torokgyulladásom, lázzal. Algopyrint szedhettem csak, szerencsére pár nap alatt túlvoltam rajta. Semmi gond nem lett! Nyugi, nem lesz baja a bébinek! Jobbulást!
2015. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!