Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején,4-5-6. Héten...

Terhesség elején,4-5-6. Héten mindenkinél 37 körül van a hő?

Figyelt kérdés
Ha pl valakinek 36,5 alatt van, lehet attól terhes?
2017. máj. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem magas a testhőm mióta kismama vagyok. Átlag 37,1.

Fázom is folyton :)

De nekem alapból 36,5 volt.

Vannak akiknek alacsonyabb a testhőjük, gondolom nem mindenkinek emelkedik meg a hője a terhesség miatt.

2017. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy én működöm-e másképp, de két terhességem volt és mindkétszer amikor az első trimeszterben voltam, kíváncsiságból megnéztem a hőmet: 36,5 körül volt. Pedig előtte is nézegettem, hogy hogy alakul egy-egy ciklusom és a "sima" ciklusokban megfigyelhető volt a ciklus első félben a 36.5 és második felében a 37,0-37,2 körüli testhő. Tehát "tankönyvi" volt a dolog, de a terhesség alatt mégse maradt magasan a hőm. Úgyhogy simán lehet. Nagy új igazságot nem tudok mondani csak azt, hogy amire a legjobban alapozni lehet az a terhességi teszt.
2017. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és azt kihagytam, hogy nem volt hormonzavarom, fenyegető vetélésem, stb. Egészséges, szépen fejlődő babák.
2017. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Nálam se egyforma minden nap, van hogy csak 36,8 a hőm, de átlagban fent van 37 felett.

Nos ahogy a #2-es válaszoló is írja, ez nagyon egyéni dolog szerintem. Van akinek magasabb, van akinek nem megy fel, vagy csak az első hétben magas a hője. Erre így nem lehet alapozni. Én is hőmérőztem, én is csak onnan tudom hogy megemelkedett a hőm, mert pozi teszt után is mértem még pár napig. Persze most már nem mérem, de érzem magamon hogy sokszor vagyok "forró", és sokszor fázom.

Biztosat csak a teszt fog mondani.

2017. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem fölötte volt, ébredéskor is és egész nap is. Valamikor a 13-14. hét körül csökkent vissza normálisra, de akkor már nem méregettem.

Valahol azt olvastam, hogy ha az első trimeszterben lecsökken, az jelenthet vetélést is, és mivel nekem volt már egy missed ab-om, folyton méregettem, bár azóta se tudom, hogy ez igaz-e.

2017. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 7.hétben vagyok és 36,8.

36,1 volt eddig a legalacsonyabb de miita terhes vagyok 36,7 és beàllt 36,8ra.

2017. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!