Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szolnatok ahhoz, ha a...

Mit szolnatok ahhoz, ha a testveretek azonnal teherbe probalna esni, ahogy megtudja, hogy babat vartok, majd viszi a babanevet, es allandoan azzal henceg, hogy o mit mennyiert vett?

Figyelt kérdés

Jo par eve hazasok vagyunk, mar egy ideje gondolkoztunk a baba prokejten, sporoltunk, es tavaly belevagtunk.

2016 juliusban jelentettuk be a csaladnak az oromhirt. Meg nem is tudtuk a nemet, de mar volt egy fiu es egy lany nevunk kivalasztva, amit mindenki tudott.


Hugom 2015 nyaran ment ferjhez, 6 honapja ismerte a sracot. Szo nem volt semmi baba dolgorol. Majd miutan kiderult hogy mi babat varunk, ok is elkezdtek probalkozni, es terhes is lett 2016 oktoberere.


Nekunk lanyunk lett, o kisfiut var, a valaszott nevuk az, ami a mi fiu nevunk lett volna.

Nekem ez nagyon rosszul esik, mert mi napokat bujtuk a listakat, naptarat...


Most elkezdtek vasarolni, es allandoan kerdezi, en mit mennyiert vettem. En csak elintezem annyival, hogy mar nem emlekszem, mert sokra amigy tenyleg nem, o meg erre kikeresi a neten...


Rakeresett pl. a babakocsinkra, kerdezta hogy ez az, a 45 000ft-os?

Majd egy het mulva kuldott egy kepet, hogy ok ezt a babakocsit vettek meg, ez meg csak az alap babakocsi, 120 000 ft, vesznek hozza majd autosulest, esovedot,labzsakot, mozeskosarat stb., ami ugy kb. meg 150-200 000 lesz.

Alitolag megvettek, de nem tetszett nekik, visszavittek, es vettek egy olcsobbat.


Nekem az olyan versengesnek hangzik a reszerol, es anyukam raadasul mindenben partolja. Nem egy varosban lakunk, es ha anya itt van, telefonon jelent neki, hogy mi ujat latt, mi a markaja-neve..

Epp hogy van a baba, ha valami miatt nyugos, mar jon is a karorvendo sms tesomtol.


Nekem ez rettento rosszul esik. Most megbeszeltuk a ferjemmel, nem hivjuk el anyukamat tobbet.


2017. máj. 10. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Na, ékes példája, hogy kutyája és gyereke bármelyik baromnak lehet. Cicaharc...
2017. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Te meg majd megkérdezed tőle, mennyibe fájt a válás.

Próbálj meg felülemelkedni, még ha nehéz is. Valami miatt nagyon hátrányban érzi magát a húgod veled szemben, ha ennyire kompenzál.

2017. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy egy babanév valakié. Nem fizettetek érte, hogy jogvédett legyen. Ami benne van a naptárban, bárki adhatja a gyerekének. Nem volt szép a tesódtól, hogy ugyanazt a nevet akarja adni, de joga van adni.
2017. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

én biztos szóba hoztam volna helyedben a névválasztást..!ez tényleg nem volt tőle korrekt!!

Más szituban amikor direkt faggat hogy ti mit hol mennyiért vettetek,-akkor a képében röhögnék,hogy mondd nem érzed gyerekesnek a viselkedésedet..?

2017. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Hat, az igen fura lenne, ha a tesom teherbe esne, ugyanis ocsem van :D...na jo, viccet felreteve. A tesod viselkedes ultragaz es gyerekes. Te pedig ne sullyedj le az o szintjere azzal, h valaszolsz neki. Valszeg feltekeny vmiert. Lehet, h a ferje nem banik vele jol, vagy van vmi mas, ami miatt kisebbsegi komplexusa van. Ha legkozelebb megemliti azt, h mi mennyibe kerul, megmondhatod neki roviden, h szanalmas a viselkedese. anyadat pedig ne hivd el magadhoz, ha o is ilyen gyerekesen viselkedik.
2017. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Gyerekes. De az sem kulonb hogy te meg gyakorin "arulkodsz" rola, mindkettotoknek fel kene noni mert most ezt fogjatok csinalni egesz eletetekben? Ugyanis hadd mondjam el, ez csak most kezdodik! Majd jon hogy o dicsekszik hogy Nike babacipot vett es a gyerek mar egyevesen kimondta hogy Anya, te meg jossz gyakorira hogy jaj mar megint milyen csunya gonosz vokt a tesod.


Ha megrantod a vallad es nem reagalsz, abbahagyja egy ido utan. De te se hergeld magad interneten mert ez sem jobb. Anyutok helyeben rohognek hogy a gyerekeim meg kismamakent is rivalizalnak :) :)

2017. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Neked az a bajod hogy idosebb vagy, hamarabb mentel ferjhez, megis "utolert" a hugod. Hat en is merges lennek ra, ha ilyen hamar ferjhez menne es teherbe esne ugy, hogy nem is szol hogy mar nem vedekeznek!! Es az meg hogy neki is megtetszett a EN nevem az meg verlazito. Undorito egy testvered van. Szerintem menj at hozza es kopd le.
2017. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Ja igen, anyadat meg feltetlen tiltsd ki a hazadbol mert amasik unokajat is varni mereszeli es orommel nez babacuccokat neki.
2017. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Én maximálisan megértelek, nehéz lehet. :(


Csak annyit tennék, hogy a lehető legminimálisabbra csökkenteném a beszélgetések, találkozások számát a családdal. Nevetséges.


Sajnálom!

2017. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, h a masik unokajat is varja, te idiota...

Hanem h itt van, reggel hivja a tesomat, hogy egesz ejjel nem aludtunk, mert fogzik a baba...

Majd jon a karorvendo sms, h hallja nem aludtunk, biztos rossz lehet...


Es nem altalaban nezi a dolgokat a babanak, hanem azt,hogy mi mit vettunk, mennyiert...

2017. máj. 10. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!