Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem a GS 33mm, a szikholyag...

Nekem a GS 33mm, a szikholyag abrazolodik, a clr pedig 3,7mm. Szivhang meg nem abrazolodik. Szerintetek ez baj? 5hetes vagyok. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta, hogy baj?
2017. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Amúgy szerintem még nagyon pici, nekem 5 és fél hetesen 10 mm petezsák, szikhólyag látszott, crl-t nem is tudott mérni. 2 hét múlva lesz szívhang, ha minden rendben és fejlődik tovább.
2017. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hat azt mondta ha nem lesz jovoheten hetfon szivveres akkor missed ab.mutet lesz sajnos.

Ezert kerdem toletek h ti mit gondoltok?

2017. máj. 10. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért jutott ez eszébe, nem is értem. Szerintem 5 hetesen senkinek sincs még szívhang. 2 hetet biztosan várnék.
2017. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

En is ugy olvastam hogy 6-7 hetesen van szivhang..

Ja es tyuktojasnyi nagysagu a mehem.

Az nem baj ugye?

2017. máj. 10. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
igen, 6-7 hetesen lesz színhang, ez teljesen rendben van
2017. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha baj van, mindenképpen menj el a Szent Imrében dr. Bálint Sándorhoz, ő nagyon jó. Tudom, hogy több kismamával is volt olyan, hogy a sima orvosa azt mondta, beteg a baba, nem lehet megmenteni, aztán elmentek Bálint doktorhoz, ő pedig egészséges babákat segített világra.
2017. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ismerem, és az én barátnőmnek is ő mentette meg azt a babáját, amiről a korábbi orvosa lemondott.
2017. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod, maximum a dokid miatt. Én anno az 5. héten mentem vizsgálatra azzal, hogy pozitív a tesztem és babát várok erre a doki azt mondta, hogy ez még csak gyanú, mert még nincs szívhang, jöjjek vissza 2 hét múlva, akkorra már várható. Ugyanez volt, kb 4 mm, és petezsák. Most itt szuszog mellettem, de már hálózsákban :)
2017. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5 hetesen még nem szokott szívhang lenni, a 6. hét körül. És ne felejtsük el azt, hogy simán el is számolhattak valamit, ilyenkor 1-2 nap elszámolás is rengeteget jelent!

Egy barátnőm amúgy úgy maradt meg '88-ban, hogy anyukája folyamatosan negatívat tesztelt, őt magát egy daganatnak nézték, viszont édesanyja a szíve mélyén valahogy sejtette, hogy babája lesz. A műtét reggelén könyörgött a kórházban, hogy egy utolsó tesztet készítsenek. És akkor pozitív lett :)

2017. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!