Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Megeröltettem magam?

Baj lehet? Megeröltettem magam?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sokat takaritottam föztem is, egész délelött pörögtem. Picit mindha a hasam görcsölgetne.Kb másfél hete késik, teszt halvány pozitiv.
2017. máj. 11. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Azért elég nagy gáz lenne, ha takarítástól meg főzéstől baj lenne délre. Vérzés nélkül kisebb-nagyobb görcsök beleférnek.
2017. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyan takaritás, hogy az ágy hozugatása a majdnem 70 kilos memoriahabos kokuszmatrac ráncigálása

Gondoltam hogy egy kisseb nem megeröltetö takaritas nem okozhat problémát.

2017. máj. 11. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ágyhúzogatást, meg a 70 kilós matrac ráncigálását inkább hanyagold terhesen.
2017. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be némi magnéziumot és pihenj! Nyilván nem kellene ágyat húzogatnod egy darabig.
2017. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem nem tartozik a bútortologatás a takarítás fogalomkörébe... Értelemszerűen ne most lakberendezz vagy kezdj el edzeni a következő olimpiára.
2017. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!