Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a lengő bordám környéke a...

Agika0219 kérdése:

Fáj a lengő bordám környéke a doki szerint megerőltettem magam. Mit csináljak h enyhitsem? Volt már ilyen vkinek? 14 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Ja és van egy 11 hónapos kislányom, akihez mindig le kell hajolnom,emelgetni kell..mikor tudom kerülöm.dehát nem várhatok mindig a másra h segitsen.vmi krém nincs rá esetleg?
2011. dec. 11. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességem alatt volt ez és kb. 1 hétig tartott, aztán elmúlt. Nem használt rá igazán semmi. Egyik pillanatról a másikra jött és egy hét múlva ment is a fájdalom. Azt mondta a dokim, hogy a szervek, ahogy feltolódnak, attól fáj, hogy elkezdik nyomni kifelé. Csak annyit tudok írni, hogy kitartás, elmúlik magától. 24 hetes

2011. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!