Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen megerőltettem...

13 hetesen megerőltettem magam és barnázom.2 órára megyek ultrahangra. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

9 hetesen haematómát látott az orvos, akkor is barnáztam, kaptam Duphastont. 12. héten nem látott már semmit.

Tegnapelőtt a kisfiam belázasodott és ölemben tartva sétáltam vele 10 percig, hogy ne vegye ki a hőmérőt. Amikor elmentem mosdóba, barnáztam ismét, gondolom megerőltettem magam(13 kg a fiam). Másnap nem, viszont ma reggel újra észrevettem a barnás váladékot a tisztaságin, 2-kor megyek vizsgálatra, akkorra hívott be a doki. Félek, hogy gond lesz.


2015. jan. 9. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Majd írj
2015. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megértem,hogy törődsz a beteg kisfiaddal,de mivel nem valami jól indult a terhesség én a helyedben nem emelgetnék.Reméljük,hogy nem lesz gond.
2015. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok, reméljük nem lesz baj.De megértelek, az én lányom is ilyen súlyban van és beteg , rengeteg odafigyelés, és emelgetés. És a terhesség elején járok, holnap megyek első UH-ra. Csak pozitívan.
2015. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A külső méhszájam ujjhegynyire nyitva van, ezt mondta az orvos. De nem valami lelkesen vizsgált meg, mert nem hozzá járok kezelésre. Az a lényeg, a babával minden rendben. Magne b6-ot és Rutascorbint írt fel és 2 hét házasélet tilalmat javasolt.

Remélem, nem nyílik tovább. :(

2015. jan. 9. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem túl jó.Pihenj sokat. Van aki segít a gyerkőc mellett. Nagymama vagy rokon, hogy ne emelgess.
2015. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!