Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok és szinte...

6 hetes vagyok és szinte mindennap fáj a fejem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! az első 12 hétben nekem is sokat fájt a fejem. Hála az égnek semmi más tünetem nem volt. Ilyenkor lefeküdtem a besötétített szobában és jégzselét raktam a homlokomra,tarkómra,csuklóimra. Igyál sok ásványvizet, lehetőleg szénsavmenteset és nézd a natrium tartalmát, 1 l-ben ne legyen több 20 mg-nál. Mostmár 26 hetes vagyok,már csak néha fáj a fejem, de gyógyszert nem veszek be. Van gyógyszerész ismerősöm,aki azt mondta,hogyha nem múlik el a pihenéstől,borogatástól,akkor egy fél algopirynt vegyek be,de semmi mást és homeopátiás meg gyógynövényes szereket ne is próbáljam,hiába mondják,hogy lehet a kismamáknak, többet árt,mint használ. kitartás.
2008. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hormonális változások okozhatják. A női szervezet felkészül a végbemenő óriási változásokhoz, és ez bolygatja a hormonokat is.

Ha nem muszáj, gyógyszert ne vegyél be. Ha annyira nem tudod elvselni, akkor csakis orvos tanácsára szedj gyógyszert.

Én is a sok folyadékot (mentes víz) ajánlanám, meg a hideg borogatást. Pihenj amennyit csak tudsz.

Nekem már enyhült, pedig még csak 11 hetes vagyok,de az elején szörnyű volt nálam is.

Kitartást és boldog babavárást kívánok!

2008. okt. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem akarlak elkeseríteni,de ha fejfájós vagy akkor végig is kísérheti a terhességedet a hormonok dolgoznak.Nekem az elejétől fogva fáj nem mondom,hogy minden nap de sokszor...

Főleg ha front jön,de még egyszer sem vettem de be gyógyszert :)

Minden jót,boldog babavárást

37hetes kismama

2008. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helo! Rengeteg oka lehet, várandósan meg amúgy is érzékenyebb az ember. Én pl. alapból nem bírom a meleget/melegfrontot, úgyhogy idén nyáron a hosszan tartó kánikula ideje alatt gyakorlatilag minden reggel kínzó fejfájással ébredtem. Viszont a leleteim meglepően jók voltak, szóval ne aggódj! :)
2008. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!