Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig van jelentősége a...

Meddig van jelentősége a folsavnak? Úgy tudom a terhesség elején, ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a terhesség előtt 1 hónappal jó ha már szeded,feltéve ha tervezitek a bébit. az első 16 hétben szedtem, utána sima vasat írt fel a dokim. de a első 12 hétben van jelentősége a velőcsőzáródás miatt.
2008. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem, a 11 hét végén vagyok. Nekem sokáig nem sikerült a baba, és egy itteni tanács sugallatára vettem és elkezdtem szedni. Terhes is lettem (tudom, nem ettől:) ) és így azóta szedem. Én is úgy tudom, hogy az elején nagyon lényeges. Úgy tervezem, hogy még egy hónapig szedem majd.
2008. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az utolsó hónapban áltam le vele és a magnéziummal is. Nagyon jók voltak a vérképeim és mostmár egy 20 hetes egészséges Kislány boldog anyukája vagyok.
2008. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azelso harom honapba fontos! En sajnos nem tudtam hogy szedni kell mivel kulfoldon voltam es 13 hetesen jottem haza vedonohoz,es doktorhoz aki azt mondta hogy mar mincs ertelme nekikezdeni,keso.12 hetig kell.
2008. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 8. hétig mindenképp, mert akkor dőlnek el a velőcsőzáródási rendellenességek. De a legjobb az, ha minimum a 12. hétig szedi a kismama.
2008. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. okt. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!