Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros leszek, fogadjak...

Császáros leszek, fogadjak orvost?

Figyelt kérdés

23 hetes terhes vagyok, kb. 1 hónappal ezelőtt megállapították, hogy egy korábbi műtétem miatt túl veszélyes lenne szülnöm, legkésőbb a 38. hét körül meg fognak császározni. A legutóbbi terhesgondozáson megkérdezte a doktornő, hogy nála szeretném-e a császárt, nem kötelező, majd lassan döntsem el.

Igazából meg vagyok vele elégedve, jó lenne ha ő hozná világra a babámat, de félek, ha azt mondom, igen, nála szeretném, közöl velem egy olyan összeget, hogy dobok egy hátast. Nem szeretnék kifizetni több száz ezer forintot azért, ami TB alapon is járna, max. ha elégedett vagyok szülés után, akkor adnék neki pénzt, amennyit én gondolok.

Tartok attól a helyzettől, hogy legközelebb megyek hozzá, felteszi a kérdést, mit szeretnék, én mondom, hogy nála szeretném a császárt, és ő közli pl. 200.000.- Erre én nyilván azt mondanám, hogy köszönöm, Doktornő, akkor nem szeretném, nincs ennyi pénzem a szülésre, de akkor utána hogy járok hozzá terhesgondozásra? Biztos nem tetszene neki, hogy visszautasítottam, viszont nem szeretnék máshova járni terhesgondozásra. Túlreagálom?


2017. máj. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kérdezni, hogy mennyibe kerülne, ha nála szulnel. 200ezret kizárólag, hogy kérne. Ha tudod az árát, tudsz dönteni.

Nem kötelező a fogadott orvos, az ügyeletes is ugyanúgy el fog látni, pláne hogy itt nem sürgősségi, hanem programozott csaszarrol van szó. Más kérdés, hogy nekem pl megnyugtato volt a tudat, hogy olyan orvos mut, akit ismerek és aki végig kísérte a terhessegemet

2017. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét lányomat ügyeletben, császárral szültem. Semmi gond nem volt. A 2. program császár lett volna, de 1 nappal előbb megindult a kiscsaj kifelé. Rendesen bántak velem, a 6 hetes kontrollt is megcsinálta az az orvos, aki műtött és nem várt semmit.


Én is úgy voltam vele, hogy elég Tb-t fizetek és hiszek benne, hogy jó bánásmódban lesz részem. Nem csalódtam.

2017. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második császáromhoz fogadtam orvost. Kemény 10ezreket hagytam a rendelésén,mégis az ügyeletesek mentették meg az életünket,mert sürgősségi császár lett a vége. Persze a fogadott doki sehol...


Mivel veszélyeztetett lettem most a harmadik babával,így ismét fogadtam orvost. Eddig minden szép és jó (anno ő volt az az ügyeletes aki megmentett). Remélem nem bánom meg hogy fogadtam orvost...

2017. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. máj. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!