Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan szedését elkezdtem...

Utrogestan szedését elkezdtem csökkenteni, a továbbiak lent?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan kérdésem, hogy A gyógyszer abba hagyása miatt hányhattam, vagy a feszültségtől amin ma keresztül mentem.. attól is lehet? Szóval Ettem húslevest és aztán jött is ki azonnal. Egész nap került a hányinger. Veszekedtem párommal is és egész nap sírtam, aztán aludtam egyet ettem kenyeret joghurtot, utána elmúlt kis időre, és ki is békültünk párommal, végül aztán újra hányinger kapott el gondoltam éhségtől aztán ettem de azonnal kihánytam a levest. 5 hetesen volt egyszer hányásom azóta egyszer sem. Nem hinném, hogy bakteriális mert nem megy a hasam és nem végtelenségig hánytam mint szoktam olyankor, hanem csak a leves jött ki.. Valakinek van ebben tapasztalata h feszültségtől lehet e hányni, vagy utrogestan elhagyása miatt, illetve aki volt úgy mint én h nem hányt végig hanem csak egyről a kettőre hirtelen az szerintetek normális? Elvileg már 14 hetesen nem nagyon lehetne most fog kezdődni nálunk a hányás időszak vagy mi:)? köszi a válaszokat.

2017. máj. 12. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus, vagy ettél valamit, ami nem volt friss.
2017. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!