Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szájon át szedhető Ultrogest...

A szájon át szedhető Ultrogestan kapszulát hogyan szeditek?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen mást mondott tegnap a patikus mint ami a tájékoztatóba van. 2x1 et kell szednem.

2017. ápr. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell szedni, ahogy az orvos felírta. Nem mindegy, hogy lombik után, előzetesen igazolt progeszteron hiányra, vérzés vagy korábbi vetélés miatt írja fel az orvos.

Ha nincs a leleteden az adagolás és nem emlékszel mi volt a recepten, kérdezd meg az orvost. Ha nem magán dokinál voltál és nincs meg a száma, hívd fel az ügyeletes nőgyógyászatot.

2017. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hematómám van, de nem verzek. "Csak úgy" írta fel a doki. Sztk ban. Ő semmit nem mondott. A patikus azt mondta, h reggeli és vacsora elott vegyem be. A tájékoztatóban viszont az van, hogy étkezések között kell mert különben felerősíti a hatást...
2017. ápr. 22. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 3x1 kellett naponta es huvelyi uton, mert ugy egyreszt hatasosabb, masreszt szajon at pokoli hanyingert okoz (az orvosom mondta ezeket). Mindegy volt hogy eves elott/utan.
2017. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem mondott semmit arról, hogy mikor vedd be akkor kövesd a betegtájékoztatóban leírtakat.

A patikus sem tudhatja minden gyógyszer gyógyszer adagolását fejből. :)

Egyébként nekem anno erről nem mondott semmit az orvos csak azt, hogy mennyit kell szednem és nem foglalkoztam vele, hogy étkezés előtt vagy után veszem be...

2017. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!