Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van sok kismama annyira...

Miért van sok kismama annyira ki magától?

Figyelt kérdés
Akár az SZTK-ban, akár facebookos csoportokban, amilyen stílusban, beszélnek, írnak, dicsekednek, lenézik azt aki más véleményen van bármiről. Én is az vagyok, de sok kismamánál ez már túlzás és nem a hormonok.
2017. máj. 13. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Oh ezt

1. minden heten megkerdezi valaki

2. nincs ra valasz csak a szokasos kozhelyeket puffogtatja mindenki


Ne foglalkozz ezzel mert nem fogod megvaltani a vilagot hogy megkerded :)

2017. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%
Olyanok mint a bmw-s férfiak csak a másik nem, azt hiszik övék a világ.
2017. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam itt ilyen kérdést. :) Úgy érzem, hogy ezek a kismamás csoportok is azért vannak, hogy dicsekedjenek.
2017. máj. 13. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ezt mindig csak azok csinaljak, akik kompenzalni akarnak valamit. Pl nekik otthon nem jo a parkapcsolatuk a ferjevel, ellenben veled, ugyhogy felhozzak azt, hogy az o fiuk fel honappal elobb mondta ki, hogy "baba", mint a tied.

De egyebkent sajnos ez nagyreszt azert is van, mert ilyen a magyar mentalitas. En kulfoldon elek, jelenleg Angliaban, de eltem mar Nemetorszagban es Hollandiaban is, es nem talalkoztam ilyen merteku lekezelessel/lenezessel, mint otthon. Sajnos. Kulfoldon is ugyanugy megvan az emberek velemenye, es lehet, hogy azt gondolja magaban az anyuka rolad, hogy "uristen ez mekkora gyoker", de soha nem banna veled kivulrol mashogy, csak mert nem egyezik valamiben a velemenyetek.

Persze ezzel lehet vitatkozni, hogy ez ketszinuseg, de legalabb nem rontja el a te napodat sem, meg a sajatjat sem az askalodassal.

2017. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Off. én sem láttam még ilyen kérdést, de linkelhesz, ha te igen, engem is érdekelne.
2017. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem egyszerűen büszkék, és ez kirakják a kirakatba. Én se vagyok ilyen, de el tudom fogadni, hogy bennem van a hiba. És nagyon introvertált vagyok, nem is mondam el senkinek, nem is raktam ki fotót, úgy voltam vele, hogy akivel találkozom, az úgyis látja. :)
2017. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem ki, hanem oda.
2017. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!