Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki fűzőt...

Van itt olyan, aki fűzőt hordott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Lett valami baja a babának?
2017. máj. 14. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Alakformalora gondolsz? Hat butasag lenne foleg 12.het utan... egeszsegtelen es elmehet a baba is mert ha sokat hordod nemis tud elférni. Nem ilyenkor kell alakot formálni. Én 9.hetig hordtam de napi fél órát csak!:-) utána meg mar szules utan 2 hónappal kb fokozatosan napi fél-1 órát.:-)
2017. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam ilyenről, nem is értem hogy jut eszedbe ilyen :))) mit akarsz formálni egy hordón?? :)) viseld büszkén az állapotod, a kismamaság nem takargatni való hanem pont hogy a legbátrabb és legszebb állapot
2017. máj. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Fuzo nem csak alakformalasra valo !

Bizonyos gerincbetegsegeknel is javasolt a hordasa !


Am addig hord amig kenyelmesnek erzed.

2017. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Aki nem akar ártani, az nem hordja. Aki meg igen, az biztos nem itt fogja reklámozni. A magzatnak szándékosan ártani bűncselekmény. Ezt tudtad?

Sőt, a trambulinon ugrálás és a forró vizes fürdő se segít, mielőtt újból megkérdeznéd.

Viszont azt gondold végig, hogy az ilyen akciókkal nagyobb eséllyel éred el, hogy sérülten születik (és nevelheted így őt életed végéig), mint hogy elmenjen vagy elhaljon.

Inkább add örökbe, ha nem akarod megtartani. Az, hogy kicsúsztál a 12 hétből, nem mentség semmire. Orvos meg fogja tudni állapítani a magzatelhalás okát, hivatalból feljelent, te meg mész börtönbe. Ott nagyon szokták szeretni a gyerekgyilkosokat.

A véletlenekben nem hiszek, hogy most csak véletlenül van ilyen sok kérdés, hogy mi árt a magzatnak, de semmi hátsó szándék nincs.

2017. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gerinced miatt hordasz (sérv, csontritkulás, ferdülés?) akkor sajnos pont akkortól nem lesz jó, mikor már igazán kellene. (Csak laikusként tippelek, de kb. 12-14. hét körültől nem hordanám, mert ha nem is konkrétan a babát nyomja, hisz annak még van helye a méhben, de növeli a hasüregi nyomást.) Lehet kapni kismamáknak való derékfűzőt, ami segít a has megtámasztásában, de az nem biztos, hogy neked jó helyen nyomna/tartana, így szerintem inkább beszéld meg az orvosoddal, személy szerint neked mit ajánl.
2017. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!