Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, aki a terhessé...

Van itt valaki, aki a terhessége alatt egyszer sem volt orvosnál?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés apropója? Pontosan mit szeretnél megtudni?
2017. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de láttam több ilyet. Olyan, mint a zsákbamacska, hogy mit osztott a sors. Meg persze a szülészeten sem szoktak túl kedvesek lenni, ha valakinek legalább a legalapabb szűrései sincsenek meg, mert ki tudja, milyen hepatitist vagy HIV-et fog átadni a gyerekének.
2017. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvosnal? Nogyogyasznal, fogorvosnal? Nem mindegy.

Amugy nagy felelotlenseg. Csak buta no csinal ilyet.

2017. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a második szülésem alatt is volt a kórházban olyan, aki nem tudott semmilyen orvosi papírt felmutatni.


Érdekes volt, na, meg egyben ijesztő is.

1. Egy igazán jól szituált hölgy érkezett felvételre (pont a folyosón voltam a felvételénél), aki bevallása szerint csak rokonlátogatóba érkezett a városba, és semmilyen babás eredményt vagy iratot nem hozott. 2 óra múlva megszült, és csak azt vettük észre, hogy külön kórtermet kap, na meg rendőri őrizetet. Kiderült, körözték 1,5 éve, orvost nem látott csak szüléskor.


2. 4 évvel később is belefutottam egy ilyen esetbe: 14 éves kislányt vakbélgyanúval hoztak a szülők a sürgősségire. Megcsászározták téraránytalanság miatt.

2017. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekágyas szobába volt egy nő aki 1x sem volt. 5.gyerekét szülte. Az ottani védőnő csöppet ledöbbent a felelőtlenségén de különösebb baja nem lett belőle, csak annyi h ugye így nem jár a 60 akárhányezernyi támogatás.
2017. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritka szerintem... Vagy inkább elenyésző...

De akik nem jártak orvosnál: veszélyben lehet a baba, a mama is. Nem jár támogatás és szülésnél nem tudják előre a szülésznők és az orvos, hogy mire kell figyelni.. Van-e fertőzés, baktérium, vércukor, stb. A baba egészséges-e? Jól fejlődött? Ha valakit ez nem érdekel, akkor ott szerintem gond van..


Vagy ez is egy újabb "stílus", modern felfogás? Vagy minek nevezzem..

2017. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem is adnám haza a gyereket egy ilyennek, ez elég konkrétan kimeríti a kiskorú veszélyeztetését...


egy gyejós...

2017. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális szülőnél biztos hogy nincs. Amúgy, javítsatok ki ha rosszul tudom, de ebben az esetben nem adható haza a gyerek nem?
2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!