Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba milyen bugyit...

A kórházba milyen bugyit célszerű vinni?

Figyelt kérdés
Francia jó? Kb hány csomag betétet vigyek? Melyik a legjobb?
2017. máj. 15. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Tena Lady Pants-et vittem. Így bugyi nem is kellett. Csak ajánlani tudom.Volt olyan szobatársnőm aki alatt naponta többször kellett lepedőt cserélni,engem viszont semmilyen "baleset" nem ért. Szerintem a legjobb megoldás,kényelmes és puha nem bántatotta a varratomat sem...
2017. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem elég volt 2 csomag éjszakai Alvays betét, soha nem kellett lepedőt cserélni. "Mamabugyi", meg pamut franciabugyim volt.

Így is pelenkásnak éreztem magam, elég kényelmetlen volt, Tenát nem is bírtam volna.

2017. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eldobós bugyit vigyél, vagyis amit utána nem sajnálsz kidobni.

Nekem császár volt, a francia szabású bugyi nem zavart. (100% pamut, szabásra mindig ilyet hordok.)

Első napokra Tena Lady célszerű, oda a legnagyobb éjszakai betét is kevés. Utána is a nagyobb szárnyas betét kell majd, de én erre csak a hazatérés napján tudtam átváltani.

2017. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó nagyméretű nagymama bugyik a legjobbak, amiben elfér a nagy betèt. En Chicco gyermekágyi betét vettem (itt ajánlották nekem is a gyakorin) és nagyon jó volt. A kórházban is olyat adtak amúgy az anyukáknak. Egyszer sem ázott át 2500 ft körül van a Brendonban és 1 csomag elég.. utána már elég volt az always is.
2017. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi ideig fogsz és mennyire vérezni szerintem elég egyéni lehet. Nekem az egy csomag Tena betét (magzatvízelfolyás esetére is kiváló) gyógyszertári hálós eldobható bugyival 1-2 napig, utána meg a sima menzesznél is használt betétem vált be a következő pár hétre (egyiknél csak 2, a másiknál 7). A hálós bugyi akkor is jó, ha császárod lenne, mert puha a felső gumis része.
2017. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se vigyél müanyag betétet. Sajna az allways és ilyenek müanyagok, és kényelmetlen is és nem is tesz jót a sebnek.


Mi kaptunk hálos eldobható bugyit, így ha a korház nem ad akkor én is az eldobhatót ajánlom. Otthonra meg szerezz be olyan betétet ami nem müanyag.

2017. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
én alwayst használtam és jó volt. én régi bugyikat vittem, amit nem sajnáltam összevérezni.
2017. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én magas derekú pamutbugyikat vittem, mert tudtam, hogy császár lesz. Ha neked is az lenne, az alacsony franciabugyi bánthatja a varratot.
2017. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tena betét,rendes bugyi,ami kényelmes.

Rendes szüléseim voltak,sose lett véres egyik se. Kellemetlen a nagy betét persze,de ezek jó puhák,ilyenkor fontos a kényelem és hogy ne irritálja a varratot lenn.

2017. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Tena pants szuper volt nekem is.
2017. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!