Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba milyen bugyit...

A kórházba milyen bugyit célszerű vinni?

Figyelt kérdés
Francia jó? Kb hány csomag betétet vigyek? Melyik a legjobb?
2017. máj. 15. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagymamasat. Olyat, amit nem sajnalsz utana eldobni. Legyen NAGY, es kenyelmes. Ne a szosszenetnyi csipke tanga.:D
2017. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tena Lady! Mindenképp. Nekem két csomag kellett. De én cseréltem is gyakran, hogy a varratom legyen a körülményekhez képest "tiszta"..

Néztem én is a bugyis verzióját, de nem tudtam, hogy L-es M-es vagyok-e így nem azt vettem.

Csak első este lett balesetem mert az oldalamon tudtam elaludni..


Amúgy én teli bugyit vittem be, tehát nem tanga és nem francia. A lényeg igazából az, hogy tartsa a betétet, de ne szorítson vagy vágjon olyan helyen ahol nem kellene.. Emiatt tiltják a tangát. De ez logikus :D


Ha valami nem válna be, párodat anyukádat gondolom meg tudod kérni, hogy utólag vigyenek be mást.


Ja igen, elnézést ha nem túl szép a sztori, de azért is jó a tena lady vagy más inkontinenciás betét, mert én pl (és rajtam kívül mások is voltak így) volt hogy nem jutottam el a wc-ig amikor pisilnem kellett. EGY CSEPP SEM jött ki.....

2017. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még egy voks az eldobható bugyira. Első gyereknél még vagy nem volt ilyen, vagy nem jártam utána, mindenesetre vért izzadtam a betétekkel (anno 2000-ben szültem először), a második terhességemnél lényegesen később már eldobhatót vettem, kényelmes volt, sosem történ baleset, nagy kincs. Utána még pár napig itthon is kellett, mert extrém erős volt a vérzésem, később váltottam betétre. Én Molimed pants-ot használtam, nagyon bevált.
2017. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rendes bugyit, ne franciát. Ha eldobhatót akarsz, akkor már érdemesebb a kínaiba venni sima bugyit, az olcsóbb és ugyanúgy el lehet dobni...
2017. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én jó minőségű pamut, ,,mama bugyit,, vittem, ès nekem elég volt az éjszakai always. Császáros voltam, de nem kellett az miatt lepedőt cserélni alattam, mert össze véreztem. Szobatársam hálós eldobható bugyit vett, meg szülés utáni betétet, minden nap cseréltetnie kellett az ágyneműt, úgy össze vérezte.
2017. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!