Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl lett érzékeny a mellbimbom?

Mitöl lett érzékeny a mellbimbom?

Figyelt kérdés
máj 8 án volt peteérésem,előtte és utána is együttvoltunk a párommal 12én kezdett érzékeny lennia bal mellbimbóm,majd tegnapra már a jobb is,nem fáj de kellemetlen ha bármi hozzáér nagyon nehezen tudom elviselni,mitöl lehet?volt már valakinke ilyen?

2017. máj. 15. 10:36
 1/4 anonim válasza:
Szia! Velem ez kb. majdnem minden honapban elofordult ket mensi kozott. Tudom milyen rossz, meg a zuhanyzas is fajdalmas. Par napig tart csak. Lehet hormonalis, meg ensem jottem ra. :)
2017. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál igen amugy jövöhét szerdára várom a mensit,nálam egyszer már volt ilyen jó pár éve pár napig tarott és ennyi...nekem is rossz zuhanyozni is,meg amugy hason szeretek aludni és most nagyon kellemetlen!
2017. máj. 15. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a mensi előtt 1 héttel van pár napig... sajnos ez ilyen :(
2017. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nem volt ilyen ,csak egyszer npár éve...

Hát elég kellemetlen az bizots :\

2017. máj. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!