Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érzékeny a mellbimbóm?...

Mitől érzékeny a mellbimbóm? Eddig soha nem fájt még menzi előtt sem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
sziasztok!a hónapban felfázhattam gondolom mert majdnem egész hónapban fájdogált a hasam,de ez elmúlt 1 hete körülbelül és azóta olyan érzékeny a mellbimbóm,irritál ha hozzáér a felső vagy bármi,és ha megnyomom is,és ha fekszek olyan a 2 cicim mint egy labda"mármint én annak érzem".Menzi előtt vagyok 2 nappal!nem fájdogál már a pocim sem,se hányinger se semmi!mitől lehet?ha eddig életemben soha nem fájt a cicim?
2012. nov. 26. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha babára gyúrtatok,akkor lehet terhességi tünet is..
2012. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem gyúrtunk rá,de nem is védekeztünk erősen ellene:) szerinted bizakodhatok?
2012. nov. 26. 11:26
 3/6 kius ***** válasza:
akkor gyorsan vegyel tesztet,mert menzes alatt nekem sem fajt soha a cicim es a lanyomnal is erzekeny volt a mellbimbom,es most hogy ujra terhes maradtam igaz mar 35 hetbe vagyok de a legelejen ugy megvoltak a cicieim duzzadva es olyan gyorsan nottek teltek lettek hogy nem gyoztem melltartot vasalni,leirtak alapjan nagyon ugy tunik babucid lesz
2012. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!még megvárom,hogy megjön-e és ha nem akkor 29-én reggel tesztelek!
2012. nov. 26. 14:15
 5/6 A kérdező kommentje:
30-a és nem jött meg:) még bizakodok és várok:)
2012. nov. 30. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
szia ! érdeklődnék, hogy megjött azóta? Én is hasonló problémával "küzdök" .. :)
2012. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!