Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban hogyan sterilizáltok?

Kórházban hogyan sterilizáltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A MÁV kórházban Budapesten a csecsemős nővérek sterilizáltak kérésre (nem repestek az örömtől), az Uzsokiban is a csecsemősök, de szigorúan csak az esti fürdetés idejében, különben meg azt mondták, hogy mosd el forró vízben.
2010. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vidéken szültem. Nállunk volt mikró, de nekem akkor még nem volt sterilizálóm, úgyhogy nem is használtam a mellszívót. Kézzel fejtem az üvegeket pedig naponta hazaküldtem.
2010. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pedig én bimbóvédővel szoptatttam, amit elvileg kellett volna minden szopi után, de hát lehetőség nem volt rá. Én csak alaposan elmostam forró vízzel és kész, nem lett tőle semmi baja. Ha esetleg van mikró, meg mikrós sterilizálód, azzal megpróbálhatod.
2010. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia a sotén van minden szobában sterilizáló folyadék minden nap cserélik reggel.
2010. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy kisebb megyeszékhelyen szültem. Ott nem volt más lehetőség, vittem hideg fertőtlenítőt, egy tálat, és abban fertőtlenítettem a mellszívómat! Nálunk is volt mikro, de nekem nincs olyan fertőtlenítőm. Azóta is ezt a folyadékot használom mindenre, nekem nagyon bejött :)

2010. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!