Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez elhalt terhesség igaz?

Ez elhalt terhesség igaz?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.Március elején volt az utolsó menstruációm,április végén mentem orvoshoz (akkor már elvileg 6-7 hetes terhes voltam).Az orvos hüvelyi uh-n 6mm-es petezsákot látott.Két hét múlva vissza hívott,ami ma volt esedékes.Naptár szerint 8 hetes terhesnek kellene lennem.Ma 13,6mm-es petezsákot látott,se szikhólyag se semmi...annyit mondott,hogy egy kis jóindulattal mondaná mintha látna benne egy kis fekete kört (nem tudom pontosan mi ez).3 nap múlva nézi meg újra uh-n.

Ugye semmi jóra nem számíthatok?Ebből missed ab lesz...(31-32 naposak a ciklusaim).Tünetem nincs igazán semmi,néha egy kis émelygés,de az előző terhességemet is gobd nélkül viseltem.

Akinek volt hasonló leírná mi lett a vége,hogy alakult az egész?Köszönöm!


2017. máj. 15. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ha pl ciklus végén fogant, még ezután lesz detektálható a szívműködése. Ráadásul nem tankönyvi 28 naposak a ciklusaid. Én nem adnám fel a reményt. A legjobbakat kívánom!
2017. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Én őszinte leszek!Szerintem sajnos elhalt.


Ezek egyáltalán nem bíztató értékek 8 hetesen.


Sajnálom! :-(


Majd írd meg mi történt!

2017. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,azért is vagyok negatív,mert a petezsákon kívül semmi nincs ott,szikhólyag se.És akárhogy számolom,sehogy nem jó. Tudom hogy elmaradt menstruáció után 1 héttel pozitívat teszteltem,tehát ultrahangon már embriónak is kellene lennie.

Az első uh után az orvosom is azt mondta hogy lehet később fogant,meg hogy a ciklusaim is hosszabbak.De most ő is azt mondta,hogy akárhogy számolja többet kellene látni.Csütörtökön nézi meg ujra uh-n hogy változott e.

2017. máj. 16. 06:02
 4/9 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen mar latnia kene az embriot 7 hetesen altalaba a kis szive is dobog. ez lenne a normalis.
2017. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szurkolok nagyon! Majd írd meg, mi volt!
2017. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 és 9 hetesen voltam uh-n, először 9 mm volt az embrió, utána már 28 mm, akkor már annyira baba formája volt, hogy el se tudom képzelni, hogy 8 hetesen ne látna semmit. Nekem is 31-32 napos ciklusaim vannak. Érdekes, hogy a petezsákod viszont nőtt. Hüvelyi uh volt?
2017. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod mikor volt peteérésed, hacsak nem ovuteszteltél stb. Ha hosszabb ciklusod volt akkor simán lehet két hét eltérés, annál nagyobb nem igazán. Mivel nőtt két hét alatt így még bármi lehet, de inkább készülj arra, hogy sajnos nem sikerült :S Kicsit kicsinek tűnik a növekedés.


De lényegében még akármi lehet.


Kitartás és ne idegeskedj!

2017. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már szívhangnak is kell lennie 8 hetesen. Majd írd meg hogy mi volt a vizsgálaton. Én nagyon drukkolok hogy rendben legyen minden :)
2017. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mizujs Kérdező?
2017. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!